Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
GIDA DENETİMLERİ ARTIRILDI
GIDA DENETİMLERİ ARTIRILDI
KORKUTELİ Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, yaklaşan Ramazan Ayı öncesi gıda denetimlerini sıklaştırdı. Korkuteli Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Gıda Kontrol görevlileri, pide salonu, lokanta, market, bakkal, manav, okul yemekhaneleri,...
12 Mayıs 2015 17:31
Font1 Font2 Font3 Font4

KORKUTELİ Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, yaklaşan Ramazan Ayı öncesi gıda denetimlerini sıklaştırdı.

Korkuteli Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Gıda Kontrol görevlileri, pide salonu, lokanta, market, bakkal, manav, okul yemekhaneleri, yatılı pansiyon yemekhaneleri, alışveriş merkezleri ve kahvehanelere yönelik gıda denetimlerini sıklaştırdı.

İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Özlem Çağırıcı Armut, “Halkımızın daha güvenli ve sağlıklı gıda tüketimini temin etmek için gıda kontrolörlerimiz büyük bir özveriyle çalışarak, olumsuzluklara göz açtırmıyor. Yapılan bu denetimlerin daha etkin olarak sürdürebilmesi için vatandaşlarımızın da bize yardımcı olmasını bekliyoruz” dedi.

Çağırıcı Armut, Ramazan Ayı ile birlikte bazı ürünlerin tüketiminde artışlar yaşanacağını, özellikle tatlı, toplu tüketim ve et sektöründe hareketlilik yaşandığını, denetimlerin de bu ürünler üzerinde yoğunlaştırıldığını kaydetti.

 YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa