Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
GÖREVDEN ALINDI
GÖREVDEN ALINDI
Antalya Sosyal Güvenlik  İl Müdürü Selim Erol görevden alındı. Hakkındaki soruşturmalar nedeniyle görevden alındığı öğrenilen Erol’un yerine vekaleten İl Müdür Yardımcısı olan Mehmet Şengül getirildi. SGK Antalya İl Müdürü’nin hakkındaki...
13 Kasım 2015 14:56
Font1 Font2 Font3 Font4

Antalya Sosyal Güvenlik  İl Müdürü Selim Erol görevden alındı. Hakkındaki soruşturmalar nedeniyle görevden alındığı öğrenilen Erol’un yerine vekaleten İl Müdür Yardımcısı olan Mehmet Şengül getirildi.

SGK Antalya İl Müdürü’nin hakkındaki soruşturmalar nedeniyle görevden alındığı öğrenildi. Erol’un yerine vekaleten İl Müdür Yardımcısı olan Mehmet Şengül getirildi.

Alınan bilgilere göre; SGK Genel Müdürlüğü, Erol yerine Mehmet Şengül’ün vekaleten atandığına ilişkin yazıyı tebliğ etti. Selim Erol ise kendisine herhangi bir tebliğde bulunulmadığını açıkladı.

selim erol

Selim Erol Kimdir?

15 Aralık 1970 yılında Elmalı’ da doğdu. İlk, orta ve  lise öğrenimini Antalya’da tamamlamıştır. 1988-1993 yılları arasında Gazi  Üniversitesi İktisat Fakültesi Kalkınma Bölümü’nde lisans eğitimini tamamladıktan  sonra 1995 yılında eski adıyla SSK Genel Müdürlüğü’nde müfettiş yardımcısı  olarak göreve başladı. 1998 yılında müfettiş, 2006 yılında Sosyal Güvenlik  Kurumlarının birleşmesi sonucu Sosyal Güvenlik Başmüfettişi olmuştur. 13.Şubat  2008 tarihinde Antalya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğüne atanmıştır.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa