Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
GÜL ÇİFTİNE İKİNCİ DÜĞÜN
GÜL ÇİFTİNE İKİNCİ DÜĞÜN
KEMER Belediye Başkanı Mustafa Gül ile 2 çocuğunun annesi Neşe Gül resmen evlendi. Dün yapılan ikinci düğün töreninde davetliler şıklık yarışına girerken, Gül çifti gelin ve damat kıyafetli büst şeklindeki...
24 Mayıs 2015 18:14
Font1 Font2 Font3 Font4

KEMER Belediye Başkanı Mustafa Gül ile 2 çocuğunun annesi Neşe Gül resmen evlendi. Dün yapılan ikinci düğün töreninde davetliler şıklık yarışına girerken, Gül çifti gelin ve damat kıyafetli büst şeklindeki düğün pastasını kesti.

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, 20 yıl önce ayrıldığı eşinden 13 yıllık mahkeme süreci sonucu boşanarak, uzun süre birlikte yaşadığı MHP Antalya milletvekili adayı Neşe Gül ile resmen evlendi. 2 günlük düğün merasiminin ilki önceki gün ilçe stadyumunda 3 bin 500 kişinin katılımıyla yapılırken, ikinci tören dün Kemer Barut Otel’de gerçekleştirildi. Davetlilerin şıklık yarışına girdiği düğün törenine iş ve siyaset dünyasından tanınmış isimlerin de aralarında bulunduğu yaklaşık 1000 kişi katıldı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de çelenk göndererek çifti kutladı.
gul-ciftine-ikinci-dugun_5924_dhaphoto2
Gül çiftinin salona gelişi ve gecenin ilk dansını yapmasının ardından nikaha geçildi. Belediye Başkan vekili Aslı Bayar Ulukapı’nın kıydığı nikahta çiftin şahitliklerini MHP Antalya milletvekili adayı Ahmet Selim Yurdakul ile Kemerspor Başkanı İsmail Selami Minta yaptı. Nikahın ardından çifte evlenme cüzdanını KKTC Lapta Belediye Başkanı Fuat Namsoy tarafından verildi. Sonrasında Gül çifti, gelin ve damat kıyafetli büst şeklinde yapılmış düğün pastasını kesti. 16 yaşındaki İsmail ile 22 aylık Lavin de çiftin mutluluğuna eşlik etti.
gul-ciftine-ikinci-dugun_5924_dhaphoto4
Düğüne katılanlar Antalya’nın sevilen sanatçılarından Birol’un şarkılarıyla eğlenirken, sonrasında sahneye şarkıcı Linet çıktı. Linet’in söylediği şarkıyla dans eden Gül çifti, gecenin ilerleyen saatlerine kadar davetlilerle eğlendi.
gul-ciftine-ikinci-dugun_5924_dhaphoto1
Gül çiftinin 7 Haziran seçimleri ve çocuklarının okulu nedeniyle balayını ileri bir tarihe ertelediği belirtildi.

 YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa