Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Gül: Eğitime destekte birinciyiz
Gül: Eğitime destekte birinciyiz
Gül: Eğitime destekte birinciyiz Beldibi İlköğretim Okulu’ndan gelen heyeti kabul eden Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “ İlçemize gelen devlet yöneticileri söylüyor, eğitime en fazla katkı veren belediyeyiz. Bununla gurur...
20 Mart 2017 18:55
Font1 Font2 Font3 Font4

Gül: Eğitime destekte birinciyiz

Beldibi İlköğretim Okulu’ndan gelen heyeti kabul eden Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “ İlçemize gelen devlet yöneticileri söylüyor, eğitime en fazla katkı veren belediyeyiz. Bununla gurur duyuyoruz ve katkımız artarak sürecek” diye konuştu.

GÜL’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Kemer Belediyesi’nin eğitime olan katkıları büyük takdir topluyor. Belediye ekipleri son olarak da, 190 öğrencinin eğitim gördüğü Beldibi İlköğretim Okulu’nun bahçe ve peyzaj düzenlemelerini yaptı. Okul Müdürü Erol Öztürk, Okul Aile Birliği Başkanı Yasemin Mert ile beraberindeki heyet, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’e teşekkür ziyareti gerçekleştirdiler.

BÜYÜK TAKDİR TOPLUYOR

Kemer Belediyesi’nin okulda yaptığı çalışmaların veliler, öğrenciler ve öğretmenler tarafından büyük bir takdirle karşılandığını kaydeden Beldibi İlköğretim Okulu Müdürü Öztürk, “Hangi eksiğimiz olsa gideriyorsunuz. Bu konularla şahsen ilgileniyorsunuz. Eğitim camiası olarak çok size teşekkür ediyoruz” dedi.

“FARKIMIZI ORTAYA KOYDUK”

Gerek okulların altyapısını tamamlayarak, gerekse başarılı öğrencilere bisiklet ve bilgisayar gibi hediyeler vererek eğitime her zaman destek olduklarını kaydeden Başkan Gül, “ Sosyal belediyecilikte farkımızı gösteriyoruz. İlçemizdeki devlet yöneticileri de söylüyor. Türkiye’de eğitime en çok destek veren belediyeyiz. Bu nedenle büyük gurur duyuyoruz. Bu katkı ve desteklerimiz artarak sürecek” şeklinde konuştu.



YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa