Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
GÜL: RUS PAZARINDAN ÇOK UMUTLUYUZ
GÜL: RUS PAZARINDAN ÇOK UMUTLUYUZ
Kemer Belediyesi’nden Moskova Çıkarması GÜL: RUS PAZARINDAN ÇOK UMUTLUYUZ 24’üncü MITT Moskova Turizm Fuarı’nda ilçesinin tanıtımı için canla başla çalışan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül sezon için olumlu sinyaller aldıklarını...
15 Mart 2017 22:22
Font1 Font2 Font3 Font4

Kemer Belediyesi’nden Moskova Çıkarması

GÜL: RUS PAZARINDAN ÇOK UMUTLUYUZ

24’üncü MITT Moskova Turizm Fuarı’nda ilçesinin tanıtımı için canla başla çalışan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül sezon için olumlu sinyaller aldıklarını belirterek, “Kemer aşığı Rusların bu yılda ilçemize akın etmesini bekliyoruz” dedi.

24’üncü MITT Moskova Turizm Fuarı 14 Mart’ta ziyarete açıldı.16 Mart’a kadar devam edecek fuarı en az 30 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor. Fuarda 60 metrekare standı bulunan Kemer Belediyesi, ayrıca Turizm Bakanlığı standının 2 ayrı noktasında ilçenin tanıtımını yapıyor.

GÜL: OLUMLU SİNYALLER ALDIK

Fuarın ilk gününde Kemer standına ilgi çok yoğun oldu. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB)  Başkanı Tayyar Gül ile birlikte tur şirketlerini ziyaret ederek yaklaşan sezon ile ilgili bilgi alışverişinde bulundu. Fuardaki izlenimlerini anlatan Başkan Gül; “Fuar katılımcılarıyla yaptığımız görüşmelerde erken rezervasyonlarda şu anda 2015 senesini geçtiğimizi saptadık. Geçen sene tatil tercihi olarak diğer destinasyonlara giden Ruslar aradıklarını bulamadıklarını söylüyorlar.  Ruslar Kemer aşığıdır. Bu yılda ilçemizi tercih edeceklerine inanıyoruz.. Bu sezondan çok umutluyuz “ dedi.

mustafa gül moskova3mustafa gül moskova 001

ZİYARETÇİ AKINI

MITT Moskova Fuarı’ndaki Kemer standını çok sayıda katılımcının yanı sıra Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman ve Türkiye Konsolosu Hüseyin Diriöz de ziyaret etti. Yayman ve Diriöz’e Başkan Gül ve KETOB Başkanı Tayyar Gül tarafından teşekkür plaketi takdim edildi. 

ACENTELERE TEŞEKKÜR

Fuarda yoğun temaslarda bulunan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ile KETOB Başkanı Tayyar Gül, ilçe turizmi için büyük öneme sahip turizm acentelerini de ziyaret ettiler. Rusya’nın önde gelen seyahat acentelerinden Groupof Companıes yetkilisi CEO Rashad Mamedov, Anextur Yönetim Kurulu Başkanı Neşet Koçkar ve Teztour Acentesi Yönetim Kurulu Üyesi Alexander Burtın il ile sohbet eden Kemer Heyeti,  tün acentelere turizme katkıları için teşekkür ettiler.

FUARDA VİSİT KEMER AÇILIMI

 

2017 yaz sezonu için Rus pazarından Kemer’e yüksek talep olduğunu vurgulayan KETOB Başkanı Tayyar Gül, “Başkanımız ile yaptığımız temaslar sonucunda 2017 sezonunun Kemer için parlak bir sezon olacağı kanaatine vardık.  Acente yetkililerine ‘VisitKemer’(Antalya Kemer Turizm Resmi Tanıtım Sitesi) ile ilgili bilgi verdik.  Anex Tur’a ait uçaklarda yer alan L’AZURE Magazine dergisinde Kemer’in yürüyüş yolları için hazırlanan haritalarında yer alacak. Bu da ilçe tanıtımına katkı sağlayacaktır” şeklinde konuştu.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa