Kapat
GÜLE GÜLE MÜDÜR
GÜLE GÜLE MÜDÜR
Antalya İl Emniyet Müdürlüğü Uncalı Hizmet Binası Toplantı Salonunda İl Emniyet Müdürlüğü devir teslim töreni gerçekleşti. Antalya İl Emniyet Müdürlüğünde görevli Emniyet Müdür Yardımcıları ve birim amirlerinin de hazır bulunduğu...
10 Ocak 2014 13:47
Font1 Font2 Font3 Font4

Antalya İl Emniyet Müdürlüğü Uncalı Hizmet Binası Toplantı Salonunda İl Emniyet Müdürlüğü devir teslim töreni gerçekleşti.

Antalya İl Emniyet Müdürlüğünde görevli Emniyet Müdür Yardımcıları ve birim amirlerinin de hazır bulunduğu törende, Antalya Eski İl Emniyet Müdürü Sayın Mustafa Sağlam, Yeni Emniyet Müdürü Sayın Cemil Tonbul’a Antalya İl Emniyet Müdürlüğü forsunu takdim etti.

 

Fors takdimi akabinde, Sayın Sağlam’ın törende yaptığı kısa konuşmada; “Ülkemizin vitrini olan Antalya’mızda içimizdeki heyecanı kaybetmeden hizmet ettiğimiz süre içerisinde gönüllerde iz bırakmaya çalıştık. Yeni il Emniyet Müdürü Sayın Cemil Tonbul’a yeni görevlerinde başarılar diliyor, Antalya’da görev yapan tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Devir Teslim Töreni (1)

Antalya İl Emniyet Müdürü Cemil Tonbul ise; “Antalyamız, ülkemiz adına önemli bir vitrin. Bütün arkadaşlarımızın azami derecede gayret ve emekleri ile daha huzurlu ve güvenli bir Antalya için tüm gücümüzle çalışacağız. Bu onurlu görevi devralırken Emniyet Müdürü Mustafa Sağlam’a yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Antalyalılar adına teşekkür ediyor, kendisine bundan sonraki görevinde başarı ve mutluluk temenni ediyorum.” dedi.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa