Kapat
GÜNAY İTİRAF ETTİ
GÜNAY İTİRAF ETTİ
Kültür ve Turizm eski Bakanı Ertuğrul Günay, Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın’ın Antalya’ya yaptığı hizmetlerden övgü ile bahsederek, “Akaydın, benim Bakanlığım da dahil olmak üzere bir önceki döneme...
6 Mart 2014 18:24
Font1 Font2 Font3 Font4

Kültür ve Turizm eski Bakanı Ertuğrul Günay, Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın’ın Antalya’ya yaptığı hizmetlerden övgü ile bahsederek, “Akaydın, benim Bakanlığım da dahil olmak üzere bir önceki döneme oranla hükümetten daha az yardım aldı. Buna rağmen önceki dönemle kıyaslanmayacak önemli hizmetler yaptı” dedi.

 

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, Demre ziyareti sırasında Kültür ve Turizm eski Bakanı Ertuğrul Günay ile karşılaştı. Başkan Mustafa Akaydın, Ertuğrul Günay ile bir süre sohbet ederek çay içti. Eski Bakan Günay, Başkan Mustafa Akaydın’ın Antalya’ya kıt imkanlar dahilinde güzel hizmetler yaptığını belirterek, “Bir öz eleştiride bulunmak istiyorum. Akaydın, benim Bakanlığım da dahil olmak üzere bir önceki döneme oranla hükümetten daha az yardım aldı. Buna rağmen önceki dönemle kıyaslanmayacak önemli hizmetler yaptı. Başkan zaman zaman bana teşekkür etmiştir. Ama şuana kadar daha çok katkı sağladığımız arkadaşlardan bir teşekkür almadık” dedi.

akaydın, ertuğrul günay (3)

BAKAN’DAN SAMİMİ İTİRAF

Başkan Mustafa Akaydın da Kültür ve Turizm eski Bakanı Günay’ın özellikle kültüre ve müzelere önemli katkılar yaptığını belirterek, şöyle konuştu: “Antalya’ya yorgun Herkül heykelinin kazandırılmasını sağladı. Ertuğrul Bey ile güzel bir sohbetimiz vardır. Benim adıma sevindirici bir durum. Sayın Bakan, bizzat kendi ağzıyla son 5 yılda iktidarın nimetlerinden Büyükşehir Belediyesi’nin yararlandırılmadığını buna rağmen güzel işler yaptığımızı belirtti. Bunu 5.5 yıl Bakanlık yapmış birisinin samimi itirafı olarak kabul ediyorum. Özellikle Altın Portakal dönemlerinde bunu yaşamıştık.”

 YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa