Kapat
GÜRSEL TEKİN ANTALYA’DA
GÜRSEL TEKİN ANTALYA’DA
Bir dizi temas ve ziyaretler için Antalya’ya gelen Cumhuriyet Halk Partisi Genel Sekreteri Gürsel Tekin, öğleden sonra Döşemealtı İlçesi’ni ziyaret etti. Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, İl Başkanı Devrim Kök’ün...
22 Mayıs 2014 18:57
Font1 Font2 Font3 Font4

Bir dizi temas ve ziyaretler için Antalya’ya gelen Cumhuriyet Halk Partisi Genel Sekreteri Gürsel Tekin, öğleden sonra Döşemealtı İlçesi’ni ziyaret etti.

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, İl Başkanı Devrim Kök’ün de eşlik ettiği CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin önce CHP İlçe binasını ziyaret etti. İlçe Başkanı Haluk Yalçın ve partililer tarafından karşılanıp bir süre görüştükten sonra İlçe binasından ayrıldı.

Belediye binasına giderken araç yerine yürümeyi tercih eden Tekin, Döşemealtı esnafıyla selamlaşıp kısa süreli sohbet etti. Yol boyunca ayırım yapmadan herkesle tokalaşan ve herkesin hatırını soran Tekin, sempatik tavırlarıyla da ilgi odağı oldu. Turgay Genç’i İlçe’nin yeni belediye başkanı seçen tüm Döşemealtı halkına da teşekkür etti.

g2

Gürsel Tekin ve beraberindekiler daha sonra Döşemealtı Belediyesi’ne gelerek Belediye Başkanı Turgay Genç’le bir süre sohbet ettikten sonra Konyaaltı Belediyesi’ne geçti.

Tekin “Türkiye’nin parlayan yüzü, Konyaaltı”
CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i makamında ziyaret etti.

“Gerek coğrafi konumu gerekse  sahip olduğu doğal zenginliklerle adından sıkça söz ettiren Antalya,  her yıl yüz binlerce turisti ağırlıyor.” diyen Gürsel Tekin, Konyaaltı’nın da özellikle bu şehre büyük değer kattığını söyledi. Antalya’ya geldiği zamanlarda Başkan Böcek’i de ziyaret ettiğini ifade eden Tekin, geçen süre içinde Konyaaltı’nda ki değişimi çok net görebildiğini söyledi. Başkan Muhittin Böcek’in her zaman birlik ve beraberlik içinde hareket ettiğini dile getiren Gürsel Tekin, bu iki unsurun aydınlık bir gelecek için en çok ihtiyaç duydukları şey olduğunu kaydetti. CHP Genel Sekreteri Tekin, seçimlerle birlikte güven tazeleyen Başkan Böcek’e başarı dileklerinde bulundu.

DSC_8281

Başkan yardımcıları ve birim müdürleriyle birlikte karşılama töreni hazırlayan Muhittin Böcek, Gürsel Tekin’e MYK’da ki yeni görevinde başarı dileklerinde bulundu. Muhittin Böcek, yoğun programına rağmen kendisini ziyaret eden Gürsel Tekin’e teşekkür etti.

Gürsel Tekin, CHP İl Başkanı Devrim Kök’ünde yer aldığı ziyaret sonrasında beraberinde ki heyetle birlikte Konyaaltı Belediyesi’nden ayrıldı.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa