Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
GÜZELYURT’TA COVİD-19 DENETİMİ YAPILDI
GÜZELYURT’TA COVİD-19 DENETİMİ YAPILDI
Ülke genelinde “Sağlık İçin Hepimiz İçin” sloganı ile gerçekleştirilen kapsamlı koronavirüs denetimi Aksu’da da yapıldı. Güzelyurt Mahallesindeki iş yerlerinin denetlenmesine Aksu Kaymakamı Aydın Ergün, Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, İlçe...
16 Ekim 2020 18:44
Font1 Font2 Font3 Font4

Ülke genelinde “Sağlık İçin Hepimiz İçin” sloganı ile gerçekleştirilen kapsamlı koronavirüs denetimi Aksu’da da yapıldı.

Güzelyurt Mahallesindeki iş yerlerinin denetlenmesine Aksu Kaymakamı Aydın Ergün, Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yakup Hoplar, İlçe Tarım ve Orman Müdürü İhsan İnal ve güvenlik birimleri katıldı.

Denetimlerde iş yerlerinde maske takılıp takılmadığına, girişte ateş ölçülüp ölçülmediğine, sosyal mesafe kurallarına uyulup uyulmadığına, ortamın hijyenik olup olmadığına bakıldı. İncelemeler kapsamında kademeli olarak eğitime başlamış olan okullar da incelendi. Celal Sönmez İlk ve Ortaokulunu gezen heyet, sınıflarda kurallara riayet edilip edilmediğini gözlemledi. Öğrencilerin hepsinin maske taktığı, sınıflarda dezenfektan olduğu ve sıralarda çapraz olarak tek kişi oturduğu görüldü.

Denetimler periyodik olarak devam edecek.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa