Kapat
HALK, BÖCEK’İ BAĞRINA BASTI
HALK, BÖCEK’İ BAĞRINA BASTI
Muhittin Böcek, vatandaşlarla kucaklaştı Doyran ve Çakırlar bölgesinde esnaf ve günübirlik tatilcileri ziyaret  eden Cumhuriyet Halk Partisi Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Muhittin  Böcek vatandaşlar tarafından büyük ilgiyle karşılandı. CHP Konyaaltı...
10 Mart 2014 16:27
Font1 Font2 Font3 Font4

Muhittin Böcek, vatandaşlarla kucaklaştı Doyran ve Çakırlar bölgesinde esnaf ve günübirlik tatilcileri ziyaret  eden Cumhuriyet Halk Partisi Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Muhittin  Böcek vatandaşlar tarafından büyük ilgiyle karşılandı.

CHP Konyaaltı Belediye Başkan adayı Muhittin Böcek, meclis üyeleriyle  birlikte hafta sonu yoğun bir program gerçekleştirdi. Seçim Koordinasyon  Merkezi’nde kendisini ziyarete gelen vatandaşlarla birlikte güne  başlayan Muhittin Böcek, günü yine vatandaşlarla birlikte tamamlıyor. Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek son olarak meclis üyesi adaylarıyla birlikte Doyran ve Çakırlar bölgesinde pazarcı esnafını ve günü birlik tatilcileri ziyaret etti. İlk olarak Doyran bölgesinde esnaflık yapan bölge sakinleriyle bir araya gelen Başkan Böcek, vatandaşlar tarafından büyük ilgiyle karşılandı.

muhittin böcek   muhittin böcek

Vatandaşlarla sohbet edip onların taleplerini dinleyen Başkan Böcek, Doyran bölgesinin 30 Mart 2014 günü itibariyle Konyaaltı Belediyesi’ne bağlı bir mahalle olacağını hatırlatarak, yeni dönemde bu bölgeye bir çok hizmet getireceklerinin altını çizdi. Ardından Çakırlar bölgesinde yer alan Sosyete Pazarı’nı gezen Başkan Böcek ve beraberindeki heyet, burada bayram havasında karşılandı.Sosyete Pazarı’nı Feslikan Yaylası’na bağlayan 2,5 kilometre uzunluğundaki yolda sıcak asfalt ve kaldırım çalışmalarını tamamladıklarını ifade eden Böcek, burada stant kurup ticaret yapan bölge halkı için bu yolun büyük önem taşıdığına dikkat çekti.

muhittin böcekmuhittin böcek

Özellikle hafta sonları dinlenmek yada alış veriş yapmak için binlerce vatandaşın da yine Sosyete Pazarı’nı tercih ettiğini dile getiren Böcek, vatandaşların bu hizmetlerden son derece memnun olduğunu bildirdi. Yoğun ziyaretleri arasında zaman zaman vatandaşların oyun masasına ortak olan Başkan Böcek, çay içip bir süre onlarla sohbet etti. Meclis üyesi adaylarıyla birlikte yaptığı ziyaretler sonunda Başkan Böcek, bölge sakinlerine desteklerinden ötürü teşekkür etti.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa