Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
HASAN GÖKÇE İYİ PARTİ’DEN ADAY ADAYI OLDU
HASAN GÖKÇE İYİ PARTİ’DEN ADAY ADAYI OLDU
HASAN GÖKÇE İYİ PARTİ’DEN ADAY ADAYI OLDU Korkuteli eski Belediye Başkanı Hasan Gökçe, 24 Haziran milletvekilliği seçimleri için İYİ Parti’den aday adaylık adaylığı başvurusu yaptı. Gökçe; Rabbim, hayırlı olanı, hayırlı...
7 Mayıs 2018 15:28
Font1 Font2 Font3 Font4

HASAN GÖKÇE İYİ PARTİ’DEN ADAY ADAYI OLDU

Korkuteli eski Belediye Başkanı Hasan Gökçe, 24 Haziran milletvekilliği seçimleri için İYİ Parti’den aday adaylık adaylığı başvurusu yaptı. Gökçe; Rabbim, hayırlı olanı, hayırlı zamanda nasip etsin inşallah” dedi.

Milletvekilliği yolunda ilerlemek için Geçtiğimiz ay Korkuteli Belediye Başkanlığı’ndan istifa eden Hasan Gökçe İYİ Parti’den Antalya Milletvekilliği aday adaylık başvurusunu yaptı.

Gökçe “İYİ Parti Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Meral AKŞENER ile yaptığım görüşme neticesinde; 24 Haziran 2018 Milletvekilliği Seçimleri için Korkuteli Belediye Başkanlığı görevimden istifa ederek Milletvekili Aday Adayı oldum… Rabbim utandırmasın; hayırlı olanı, hayırlı zamanda nasip etsin inşallah” dedi.

hasangökce

 9 YIL BAŞKANLIK YAPTI

9 yıl boyunca Korkuteli Belediye Başkanı olarak hizmet veren Hasan Gökçe,”Korkuteli’nin gelişmesi için bugüne kadar elinden geleni yaptım. Artık Genel Başkanımız Meral Akşener’in önderliğinde yapacağımız genel siyasette bölgemi en iyi şekilde temsil etmeyi hedefliyorum” diye konuştu.

31770861 2007759396140015 8205990289836343296 n

 İMZAYA DAVET

Seçmenlere Meral Akşener için imza vermeye de davet eden Gökçe şu açıklamaya yaptı; “İmza verenleri FETÖ’cü olmakla suçlayanlara inat,  demokratik hakkımız olan seçimlere katılamamamız için her türlü oyunu planlayanlara inat, Cumhurbaşkanı Adayımız Meral Akşener için bir imza da senden olsun… Haydi Korkuteli, haydi Antalya, haydi Türkiye…YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa