Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
HASAN SUBAŞI İYİ PARTİ’DEN ADAY OLUYOR
HASAN SUBAŞI İYİ PARTİ’DEN ADAY OLUYOR
Antalya Belediyesi eski Başkanı Hasan Subaşı, İYİ Parti’den milletvekili aday adayı oldu. 1989 ve 1999 yılları arasında, Doğru Yol Partisi’nden seçilerek 2 dönem Antalya Belediye Başkanlığı yapan Hasan Subaşı,  İYİ...
7 Mayıs 2018 18:03
Font1 Font2 Font3 Font4

Antalya Belediyesi eski Başkanı Hasan Subaşı, İYİ Parti’den milletvekili aday adayı oldu.

1989 ve 1999 yılları arasında, Doğru Yol Partisi’nden seçilerek 2 dönem Antalya Belediye Başkanlığı yapan Hasan Subaşı,  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal ile yaptığı görüşmeler sonucunda kendisine gelen Antalya Milletvekilliği aday adaylığı teklifini kabil etti.

Başvurusunu yapan Subaşı, “Gelişmiş ve kaliteli bir demokrasi, iyi işleyen bir parlamenter sistem özlemimiz. Katılımcı ve kavgasız bir ortamın yeniden sağlanmasını umut ediyoruz” dedi.

Hasan Subaşı’nın İYİ Parti’den birinci sıra Antalya Milletvekili Adayı olması bekleniyor.

hasan subaşı 1

HASAN SUBAŞI ÖZGEÇMİŞ 

1950 yılında Antalya’da doğdu. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi. Serbest avukatlık yaptı. Siyasete Adalet Partisi gençlik kollarında başladı. 1989 ve 1994 yıllarında üst üste 2 dönem DYP’den Antalya Belediye Başkanı seçildi. 1999 ve 2004 yerel seçimlerinde de DYP’den aday oldu ancak seçilemedi.

24 Haziran 2018 Genel Seçimleri HASAN SUBAŞI 27. Dönem milletvekili aday adayıdırYORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa