Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
HIRSIZA SUÇÜSTÜ
HIRSIZA SUÇÜSTÜ
Kemer İlçesinde 3 Ayrı Evden Hırsızlık Olayının Şüphelileri Suçüstü Yakalandı    Kemer İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince 01 Şubat günü Kemer-Antalya istikametinde yapılan uygulama sırasında, durdurulan bir araç içerisindeki 3 şahsın...
4 Şubat 2017 18:59
Font1 Font2 Font3 Font4
Kemer İlçesinde 3 Ayrı Evden Hırsızlık Olayının Şüphelileri Suçüstü Yakalandı
 
 Kemer İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince 01 Şubat günü Kemer-Antalya istikametinde yapılan uygulama sırasında, durdurulan bir araç içerisindeki 3 şahsın kaçmaya yeltenmeleri üzerine, şahıslar polis tarafından etkisiz hale getirilerek yakalandı.

ARANIYORDU

 Şahısların, “Hırsızlık, Uyuşturucu Madde kullanmak ve Bulundurmak vb.” suçlardan çok sayıda kayıtları bulunan, (T.G.), (H.E.) ve (V.E.) isimli şüpheli şahıslar olduğu (V.E.)’nin ise arandığı tespit edilmiştir.
hırsız

 HIRSIZA SUÇÜSTÜ

Şahısların üstlerinde ve kullandıkları araçta yapılan aramada; (1695 TL.) para, (3) adet kol saati, çeşitli ziynet eşyaları, (3) adet kar maskesi, (1) adet kapı göbeği açmada kullanılan tornavida, (1) adet eldiven, (1) adet el feneri, (2) adet bıçak, daralı 1,60 gr. kokain maddesi ele geçirilmiştir.
İADE EDİLDİ
 Şahıslar hakkında inceleme yapıldığı esnada, Kemer ilçesinde (3) ayrı evden hırsızlık olayı meydana gelmesi ile ilgili müştekilerin İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne müracaatta bulunması üzerine suç eşyalarının bir kısmının müştekilere ait olduğu tespit edilmiştir. Ayrıca, müştekileri tespit edilemeyen suça konu eşyaların sahiplerinin tespitine yönelik çalışma başlatılmıştır.
Yakalanan (3) şüpheli haklarında hazırlanan tahkikat evrakları ile birlikte sevk edildikleri adli makamlarca tutuklanmışlardır.


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa