Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
HIRSIZLIK ZANLISI YAKALANDI
HIRSIZLIK ZANLISI YAKALANDI
Antalya’da 4 Ayrı Otodan Hırsızlık Olayının Şüphelisi Yakalandı   01 Mart günü saat 16:35 sıralarında Şirinyalı Mahallesi’nde sokak üzerinde park halinde bulunan bir aracın sağ ön camı kırılmak sureti ile...
3 Mart 2017 22:22
Font1 Font2 Font3 Font4
Antalya’da 4 Ayrı Otodan Hırsızlık Olayının Şüphelisi Yakalandı
 
01 Mart günü saat 16:35 sıralarında Şirinyalı Mahallesi’nde sokak üzerinde park halinde bulunan bir aracın sağ ön camı kırılmak sureti ile “Otodan Hırsızlık ve Mala Zarar Vermek” olayının meydana geldiği bilgisi elde edilmesi üzerine, Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerince yapılan çalışmalarda;
Olay yerinde yapılan inceleme ve araştırma sonucunda şüpheli şahısların kaçtığı aracın (M.Ç.) isimli şahsa ait olduğu tespit edilmiş, (M.Ç.) isimli şahıs alınan ifadesinde aracın kendisine ait olduğunu ancak aracını eniştesi (T.E.B.) isimli şahsın  kullandığını beyan etmiştir.
4otodan hirsizlik araç hırsızı

HIRSIZLIK ZANLISI YAKALANDI

Şüpheli (T.E.B.)’nin yakalanmasına yönelik yapılan çalışmalarda, şüpheli şahıs görevlilerimiz tarafından Kepez Polis Merkezi Amirliğine getirtilerek yakalanmıştır.
Yakalanan şüpheli (T.E.B.), açık kimlik bilgilerini bilmediği Suriyeli Ömer isimli şahıs ile  hırsızlık olayını gerçekleştirdiklerini ifade etmiştir.
Yapılan incelemede, şüpheli (T.E.B.)’nin Suriyeli Ömer olarak bilinen şahıs ile birlikte, 26 Şubat günü farklı saatlerde Altınkum Mahallesi’nde park halinde bulunan 3 ayrı otomobilden “Otodan Hırsızlık ve Mala Zarar Vermek” olaylarını gerçekleştirdikleri tespit edilmiştir.
Şüpheli (T.E.B.) karışmış olduğu dört (4) ayrı Otodan Hırsızlık olayı ile ilgili  sevk edildiği adli makamlarca tutuklanmıştır.


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa