Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
HOCASINI BULUP ELİNİ ÖPTÜ
HOCASINI BULUP ELİNİ ÖPTÜ
 Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, ilkokul öğretmeni Müşerref Demirci’ye sürpriz bir ziyaret yaptı. Başkan Yücel, Öğretmenler Günü nedeniyle ilkokul öğretmeni Müşerref Demirci’yi evinde ziyaret ederek, bir buket çiçek takdim...
24 Kasım 2015 17:25
Font1 Font2 Font3 Font4

 Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, ilkokul öğretmeni Müşerref Demirci’ye sürpriz bir ziyaret yaptı. Başkan Yücel, Öğretmenler Günü nedeniyle ilkokul öğretmeni Müşerref Demirci’yi evinde ziyaret ederek, bir buket çiçek takdim etti ve elini öptü.

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir dizi etkinliklere katılan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, bugün öğle saatlerinde Hayate Hanım İlkokulu’nda öğretmeni olan Müşerref Demirci’ye sürpriz bir ziyarette bulundu. Kapısını çalan kişinin öğrencisi Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel olduğunu gören Demirci, bir anlık şaşkınlıktan sonra öğrencisi Başkan Yücel’in boynuna sarıldı.

3

Başkan Yücel, öğretmenin elini öperek çiçek taktim etti. Zaman zaman duygusal anların yaşandığı ziyarette, yaklaşık bir saat boyunca öğretmeni ile hasret gideren Başkan Yücel, “Sadece özel günlerde değil, her zaman öğretmenlerimizin yanındayız. Benim bu günlere gelmende büyük katkısı olan ilkokul öğretmenime bir kez daha teşekkür ederek, öğretmenler gününü kutluyorum ve sağlıklı uzun ömür diliyorum.” dedi.

alanya-belediye-başkanıYORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa