Kapat
ANTALYA DÜELLOSU
ANTALYA DÜELLOSU
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ile Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan bir gün arayla Kepez Arena önündeki miting alanından halka seslenecekler.  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Başbakan Recep...
9 Mart 2014 22:45
Font1 Font2 Font3 Font4

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ile Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan bir gün arayla Kepez Arena önündeki miting alanından halka seslenecekler. 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Başbakan Recep Tayyip Erdoğan gelecek hafta sonu aynı mekandan Antalyalılar’a seslenecekler. Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 5 Mart Cumartesi günü, saat 16.00’de Kepez Arena önünde Seyhan Caddesi’nde bir miting gerçekleştirecek.

kılıçdaroğlu-antalya

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, 16 Mart Pazar günü  saat 14.00’de Kepez Arena önündeki Seyhan Caddesi’nde gerçekleştirilecek mitingde halka seslenecek. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Antalya mitinginin tarihi ise henüz belirlenmedi.

SEÇMEN LİSTESİNDE İSMİNİZ VAR MI? HANGİ SANDIKTA OY KULLANACAKSINIZ? ÖĞRENMEK İÇİN BU LİNKE TIKLAYINIZYORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa