Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
İmam-Hatip’te büyük coşku
İmam-Hatip’te büyük coşku
İmam-Hatip’te büyük coşku  Kemer Belediyesi’nin, Kemer İmam Hatip Ortaokulu’ndaki bisiklet dağıtım töreninde büyük bir coşku yaşandı. Başkan Gül ve eşi Neşe Gül’ün bisiklet teslim ettiği öğrencilerin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Kemer...
29 Mart 2017 09:09
Font1 Font2 Font3 Font4

İmam-Hatip’te büyük coşku

 Kemer Belediyesi’nin, Kemer İmam Hatip Ortaokulu’ndaki bisiklet dağıtım töreninde büyük bir coşku yaşandı. Başkan Gül ve eşi Neşe Gül’ün bisiklet teslim ettiği öğrencilerin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

Kemer Belediyesi’nin İmam Hatip Ortaokulu’nda gerçekleştirdiği ikinci bisiklet dağıtım törenine Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, eşi Neşe Gül, Başkan Yardımcıları Ahmet Can, Semih Top, Kemal Yüksel, Nuray Minta, birim müdürleri, öğrenciler, veliler ve öğretmenler katıldı.

YILDIRIM HIZIYLA MECLİS KARARI

İmam Hatip Ortaokulu ve Lisesi kurulurken Kemer Belediyesi’nin büyük bir katkı sağladığını hatırlatan Başkan Gül, “Burada, Fahrettin Hocayı da anmadan geçemeyeceğim. Fahrettin Hoca, Orman Bakanlığı’ndan tahsisi aldıktan sonra yıldırım hızıyla belediye meclisinden kararı geçirdik ve İmam Hatip Okulu’nun yapımını hızlandırdık. Şimdi de öğrencilerimizi ikinci kez bisiklete kavuşturmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Öğrencilerimize üstün başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

kemer imam hatip 001

BELEDİYE SİZİN BELEDİYENİZ”

Öğrencilerin ulaşımını kolaylaştırmak ve velilerin bütçesine katkı sağlamak istediklerini kaydeden Gül,  “Yeni Büyükşehir Yasası ile belediyenin elinden ücretsiz okul servisi hakkı alındığı için öğrencilerimize bisiklet hediye ediyoruz. Öğrencilerimize bisiklet kullanarak hem okula ulaşım, hep spor yapma, hem de doğayla iç içe olma imkânına kavuşuyor.  Bu öğretim yılı sonuna kadar 600 bisiklet, yeni öğretim döneminin başladığı eylül ayında 850 bisiklet dağıtacağız. Belediye sizin belediyeniz. Verdiğiniz vergileri hizmet olarak size geri döndürüyoruz” dedi.

MÜDÜRDEN TEŞEKKÜR

Öğrencilerin tam kadro hazır bulunduğu törende konuşan Okul Müdürü Arif Yiğit, “ Bugün çok mutlu ve heyecanlıyız. Okulumuz için, eğitime katkı için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan Başkanımız Mustafa Gül’e sonsuz teşekkür ediyoruz” dedi. Törende bisikletlerini Başkan Gül, Eşi Neşe Gül ve Başkan Yardımcılarının elinden teslim alan öğrencilerin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

kemer imam hatip2 001 kemer imam hatip1 001 e1490767530611 kemer imam hatip3 001 e1490767579666kemer imam hatip 001YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa