Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
iŞTE ALTERNATİF YOLLAR
iŞTE ALTERNATİF YOLLAR
Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin, “Efsane Geri Dönüyor” sloganıyla başlattığı Antalya’nın en önemli yayalaştırma projelerinden biri olan Şarampol Caddesi Projesi’nde düzenleme çalışmaları başlıyor. Proje kapsamında 26 Ağustos Cuma günü Şarampol Caddesi trafiğe...
24 Ağustos 2016 17:17
Font1 Font2 Font3 Font4

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin, “Efsane Geri Dönüyor” sloganıyla başlattığı Antalya’nın en önemli yayalaştırma projelerinden biri olan Şarampol Caddesi Projesi’nde düzenleme çalışmaları başlıyor. Proje kapsamında 26 Ağustos Cuma günü Şarampol Caddesi trafiğe kapatılıyor.

 

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin ‘Efsane Geri Dönüyor’ sloganıyla başlattığı ‘Şarampol Caddesi Projesi’nde uygulama çalışmaları başlıyor. Şarampol Caddesi Kentsel Tasarım ve Çevre Düzenlemesi Projesi kapsamında; 26 Ağustos 2016 tarihinden itibaren Şarampol Caddesi’nin, Sokullu Caddesi kesişimi ile Dolaplıdere Caddesi ve Çatalköprü Caddesi kesişimine kadar olan kısmı araç trafiğine kapatılacak. Taşıt trafiğinin yönlendirilmesine ilişkin kuzey-güney alternatif güzergahları; Eski Şarampol Caddesi, 90. Sokak, 620. Sokak ve 567. Sokak, doğu-batı alternatif güzergahları ise Dolaplıdere Caddesi ile Çatalköprü Caddesi olarak belirlendi.

şarampol-cadde

ARAÇ PARK ETMEYİN

Eski Şarampol Caddesi 90. Sokak’a erişim kuzey istikametinden Sokullu Caddesi ve güney istikametinden Dolaplıdere Caddesi ile sağlanacak. 620. Sokak ve 567. Sokak’a erişim kuzey istikametinden Sokullu Caddesi ile güney istikametinden Çatalköprü Caddesi ile sağlanacak. Söz konusu güzergahlarda trafik akışı çift yönlü olarak sağlanacak.

Araç kullanıcılarının mağdur olmaması ve trafik akışının sürekliliğinin sağlanması açısından, güzergahlar üzerine araç park edilmemesi konusunda vatandaşlar uyarıldı.

 YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa