Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
KADIN TURİZMCİLERDEN DAVET
KADIN TURİZMCİLERDEN DAVET
KADIN TURİZMCİLERDEN DAVET Antalya Valisi Münir Karaloğlu, TOBB Antalya Kadın Girişimci Kurulu üyesi ve  “Kadınlar Çiçek Açıyor Antalya Turizm Projesi” Yürütme Kurulu Başkanı Hatice Bozkurt ile kurul üyeleri  Şule Billur...
14 Mart 2017 19:35
Font1 Font2 Font3 Font4

KADIN TURİZMCİLERDEN DAVET

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, TOBB Antalya Kadın Girişimci Kurulu üyesi ve  “Kadınlar Çiçek Açıyor Antalya Turizm Projesi” Yürütme Kurulu Başkanı Hatice Bozkurt ile kurul üyeleri  Şule Billur ve Nurten Ünsev’i makamında kabul etti.
Festival yürütme kurulu başkanı Hatice Bozkurt, ziyarette Vali Karaloğlu’na proje kapsamında Turizm Haftası’na paralel olarak 21-23 Nisan tarihlerinde Antalya Büyükşehir Belediyesi ile birlikte gerçekleştirilecekleri “Kadınlar Çiçek Açıyor 1.  Uluslararası Antalya Turizm Festivali” (IWAP) hakkında bilgi vererek davette bulundu.
Bozkurt, festivalde dünyanın çeşitli ülkelerinden davet edilen kadın turizmcilere sadece deniz, kum ve güneşten ibaret olmayan Antalya’nın farklı yüzünü göstermek istediklerini belirterek: “Festivalde Antalya’nın sanatsal, tarihi, doğal güzelliklerini de göstermek istiyoruz. 3 gün boyunca turizmci motivasyon buluşması, çeşitli sanatsal etkinlikler içeren IWAP gala gecesi, Karaalioğlu Parkı’nda kermes ve ekolojik tur gezilerinin yer aldığı renkli bir festival programı hazırladık” dedi.


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa