Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
KADINLAR PLAJINA ÖZEL DJ
KADINLAR PLAJINA ÖZEL DJ
ANTALYA Büyükşehir Belediyesi’nin 5 plajının sezon açılışı, Sarısu’daki Kadınlar Plajı’nda düzenlenen ‘Yaza Merhaba Partisi’yle gerçekleştirildi. Partiye katılan 1000’in üzerinde kadın, tesettürlü DJ Nimet’in çaldığı şarkılarla coştu. Kadınlar Plajı’nın da aralarında...
14 Haziran 2015 18:46
Font1 Font2 Font3 Font4

ANTALYA Büyükşehir Belediyesi’nin 5 plajının sezon açılışı, Sarısu’daki Kadınlar Plajı’nda düzenlenen ‘Yaza Merhaba Partisi’yle gerçekleştirildi. Partiye katılan 1000’in üzerinde kadın, tesettürlü DJ Nimet’in çaldığı şarkılarla coştu.

Kadınlar Plajı’nın da aralarında yer aldığı 5 plajın açılışına Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Abdurrahman Yılmaz, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Birol Ekici ile plajların işletmeciliğini yapan Büyükşehir Belediyesi’ne ait ANET Genel Müdürü Gökalp Dinçmen’in de aralarında bulunduğu çok sayıda kişi katıldı. İçinde mescidi, pastanesi, hamamı da olan Kadınlar Plajı, açılışla birlikte kadınların akınına uğradı.

ANET Genel Müdürü Gökalp Dinçmen, Kadınlar Plajı ile birlikte Konyaaltı Plajı, Beach Park, Sarısu Mesire Alanı Plajı ve Beldibi-1 Atatürk Parkı Plajı’nın toplu sezon açılışını yaptıklarını söyledi. Dinçmen, geçen yıl açılışı yapılan Kadınlar Plajı’nı bu yıl gelen talepler doğrultusunda daha da zenginleştirdiklerini söyledi.
kadinlar-plajinda-sezon-tesetturlu-dj-ile-acildi_9732_dhaphoto5
Bu yıl Kadınlar Plajı’nın sahilinde kum banyosu yapılabilen bir yer yaptıklarını anlatan Dinçmen, “Bu yıl spora daha fazla önem verdik. Sahilde sabahları step, öğleden sonraları ise aerobik yapılabilen bir yer yaptık. Bunun dışında bir basketbol sahası, aletli cimnastik sahaları yaptık. Sosyal alan diye tabir ettiğimiz yerde bir pastane, bir butik, bir sağlık merkezi açtık. Sahilde büfenin yanında bir eğlence alanı yarattık. Bu alanda haftada bir gün bayanlar matinesi adı altında eğlence düzenlenecek. Bayan Dj eşliğinde kadınlarımız burada eğlenecek. Denizi, sporu ve eğlenceyi bir arada sunuyoruz” diye konuştu.
kadinlar-plajinda-sezon-tesetturlu-dj-ile-acildi_9732_dhaphoto8
Dinçmen, Konyaaltı sahiliyle ilgili de açıklamalarda bulundu. Dinçmen, Konyaaltı’nda 5 plajın ücretsiz, 5 plajın da cüzi ücretle hizmet vereceğini söyledi. Plajlardan ücret alınmasını da halkın talep ettiğini aktaran Dinçmen, “Ayın 24’ünden itibaren Konyaaltı plajları da Sarısu Kadınlar Plajı gibi halkımızın çok rahat kullanabileceği plajlar olacak” dedi. Konyaaltı Beach Park’ın da Büyükşehir Belediyesi’ne devrinin geç yapıldığını anlatan Dinçmen, bu yıldan itibaren Beach Park’ın da hizmet vermeye başladığını söyledi.
kadinlar-plajinda-sezon-tesetturlu-dj-ile-acildi_9732_dhaphoto10
Açılış törenini ardından partiye katılan 1000’in üzerinde kadın, tesettürlü DJ Nimet’in çaldığı parçalarla coştu.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa