Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
“KADROYU KORUMAK İSTİYORUZ”
“KADROYU KORUMAK İSTİYORUZ”
ANTALYASPOR Basın Sözcüsü Hasan Ali Ceylan, “Mevcut kadromuzdaki tüm oyuncularımızla anlaşma yapmak, Süper Lig’de de devam etmek istiyoruz. Bazı oyuncularımıza teklif var. Antalyaspor’un menfaatleri doğrultusunda iyi bir teklif gelirse değerlendiririz”...
12 Haziran 2015 15:18
Font1 Font2 Font3 Font4

ANTALYASPOR Basın Sözcüsü Hasan Ali Ceylan, “Mevcut kadromuzdaki tüm oyuncularımızla anlaşma yapmak, Süper Lig’de de devam etmek istiyoruz. Bazı oyuncularımıza teklif var. Antalyaspor’un menfaatleri doğrultusunda iyi bir teklif gelirse değerlendiririz” dedi.

Süper Lig’e yükselen Antalyaspor’da transfer çalışmaları hız kazandı. Dış transferde yabancı futbolculara ağırlık veren kırmızı beyazlı yönetim, iç transferde de mevcut kadrosunu korumayı hedefliyor. Antalyaspor, başta Emrah olmak üzere Diarra ve bazı oyunculara diğer kulüplerden gelen transfer tekliflerine karşı futbolcularını Süper Lig’de de kadrosunda bulundurmak istiyor. Antalyaspor Basın Sözcüsü Hasan Ali Ceylan, tüm oyuncularla anlaşma yapmak istediklerini söyledi.

Antalyaspor’u şampiyon yapan sporcuların kırmızı beyazlı takıma Süper Lig’de de faydalı olacağına inandıklarını belirten Ceylan, “Antalyaspor’un menfaatleri doğrultusunda ekonomik bakımdan iyi bir teklif gelirse değerlendiririz. Bazı oyuncularımıza teklif var. Şampiyon olan takımın oyuncularına diğer kulüplerden teklifler olması çok normal. Biz bütün oyuncularımızla anlaşmak istiyoruz” diye konuştu.

 YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa