Kapat
Kamaç’tan köylere hizmet sözü
Kamaç’tan köylere hizmet sözü
İlçedeki sorunlara kısa sürede neşter vuracaklarını belirten Kamaç, “Köylerin yol ve içme suyu gibi problemlerini en kısa sürede çözeceğiz. Değişim için yola çıktık. Bunu da başaracağız” dedi.   Seçim temposu...
17 Mart 2014 11:07
Font1 Font2 Font3 Font4

İlçedeki sorunlara kısa sürede neşter vuracaklarını belirten Kamaç, “Köylerin yol ve içme suyu gibi problemlerini en kısa sürede çözeceğiz. Değişim için yola çıktık. Bunu da başaracağız” dedi.

 

Seçim temposu giderek artarken MHP Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Serhat Kamaç ve Büyükşehir Belediye Başkan adayı Kemal Çelik iki ayrı toplantıda vatandaşlara seslendi. Kamaç, “15 yıldır Konyaaltı’na ne kazandırdınız. Kendiniz kazandınız, Konyaaltı’na bir şey vermediniz” dedi. Çelik ise, “Antalya ve ilçeleri kararını verdi ve artık MHP diyor. Göreve gelir gelmez tüm sorunlara çare bulacağız” şeklinde konuştu.

 

 

MHP Konyaaltı İlçe Teşkilatı tarafından Ay Dede Düğün Salonu’nda “Moral ve İstişare Toplantısı” gerçekleştirildi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği toplantıya MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Kemal Çelik ve Konyaaltı Belediye Başkan adayı Av. Serhat Kamaç katıldı. İlk olarak kürsüye gelen Kamaç, Konyaaltı’nda yaşanan sorunlara dikkat çekti. Kamaç, 150 bin nüfuslu bir ilçenin başta altyapı olmak üzere bir çok soruna mahkum edildiğini söyledi.

 

SORUNLARA NEŞTER VURULACAK

 

İlçedeki sorunlara kısa sürede neşter vuracaklarını belirten Kamaç, “Köylerin yol ve içme suyu gibi problemlerini en kısa sürede çözeceğiz. Köylere imar gelmesini sağlayacağız. 15 yıldır bu halka ne verdiniz. Kendiniz kazandınız. Konyaaltı’na bir şey vermediniz. 30 Mart’ta değişim için yola çıktık. Bunu da başaracağız” dedi.

 

30 MART FIRSAT

 

“Konyaaltı’na Serhat Kamaç yakışır” diyerek sözlerine başlayan MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Kemal Çelik, ülke gündemindeki gelişmeleri de değerlendirdi. Ülkenin her geçen gün kötüye gittiğini ve Türkiye’nin bir noktaya çekilmek istendiğine vurgu yapan Çelik, “ Önümüzdeki 30 Mart çocuklarımızın geleceği için iyi bir fırsat. Kötü gidişe dur demenin zamanı gelmiştir. Bunu iyi değerlendirelim. Antalya ve 19 ilçe MHP’yi bekliyor. Önce yerelde, sonra genel seçimde iktidar olacağız” dedi.

 

DOYRAN’DA COŞKULU KALABALIK KARŞILADI

 

Kamaç ve Çelik, buradaki toplantının ardından MHP İl Başkanı Osman Çetin’le birlikte Doyran köyüne geçti. Burada coşkulu bir kalabalık tarafından karşılanan MHP adaylarının gündeminde, 2B arazileri, taş ocakları, imar sorunları ve yolların durumu vardı. Doyran köyü sakinleri ise, mevcut belediyenin kendilerini üvey evlat gibi gördüğünü belirterek, hiçbir hizmet alamadıklarını söylediler.

 

(AHA) Antalya /Murat Balta 17,03,2014YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa