Kapat
KAMİL SÖKER LİMAN , HURMA VE SARISU’DA
KAMİL SÖKER LİMAN , HURMA VE SARISU’DA
Konyaaltı’nın Tek Sosyal Demokrat Bağımsız Belediye Başkan Adayı Kamil SÖKER, seçime sayılı günler kala, seçim çalışmalarını daha da hızlandırdı. Kamil SÖKER,  Liman Mahallesi’nde bir restoran ve Konyaaltı Sahili’nde bir otel...
15 Mart 2014 23:30
Font1 Font2 Font3 Font4

Konyaaltı’nın Tek Sosyal Demokrat Bağımsız Belediye Başkan Adayı Kamil SÖKER, seçime sayılı günler kala, seçim çalışmalarını daha da hızlandırdı. Kamil SÖKER,  Liman Mahallesi’nde bir restoran ve Konyaaltı Sahili’nde bir otel açılışına katıldıktan sonra Altınyaka  caddesi üzerinde  esnaf ziyaretinde bulundu.

Kamil SÖKER’e,  esnaftan ilgi büyüktü.  Gittiği mahallelerde tek tek iş yerlerinde esnaflarla görüşen  ve esnafın sorunlarını dinleyen Kamil Söker , “Uygulayacağımız projelerle  bölge esnafının ve  mahalle halkının bütün sorunları çözülecektir dedi. Liman, Hurma ve Sarısu mahallerinde ,bölgenin sosyolojik,ekonomik sorunları üzerine çözüm odaklı projelerle halkın bütün ihtiyaçlarına cevap verecek  olan ve hantallaşan belediye yerine çözüm üreten ulaşılabilir bir belediye yönetimi oluşturacağız” dedi.

 YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa