Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
‘KARDEŞLİĞE İHTİYACIMIZ VAR’  
‘KARDEŞLİĞE İHTİYACIMIZ VAR’   
Ramazan ayının son bölge iftarında konuşan Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal; “Dayanışmaya, kardeşliğe ihtiyacımız var. Çocuklarımızı el ele, barış ve kardeşlik içinde, mutlu bir şekilde büyütebilmeliyiz ki, onlar da çocuklarına...
4 Temmuz 2016 17:32
Font1 Font2 Font3 Font4

Ramazan ayının son bölge iftarında konuşan Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal; “Dayanışmaya, kardeşliğe ihtiyacımız var. Çocuklarımızı el ele, barış ve kardeşlik içinde, mutlu bir şekilde büyütebilmeliyiz ki, onlar da çocuklarına öğretebilsin” dedi.

 

Muratpaşa Belediyesi, Ramazan ayının son bölge iftar sofrasında; Yıldız, Bahçelievler ve Varlık Mahalleleri’nde ikamet eden vatandaşları buluşturdu. Yıldız Mahalle Muhtarı Süleyman Karakuş, Varlık Mahalle Muhtarı Mehmet Güven ve Bahçelievler Mahalle Muhtarı Ahmet Ateş; bölge iftar sofraları ve yapılan hizmetler nedeniyle Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’a, teşekkür ederek, çiçek sundu. Varlık Mahallesi’ndeki Perşembe Pazarı alanında kurulan iftar programına katılan binlerce vatandaşa seslenen Başkan Uysal; “Bizim dayanışmaya, kardeşliğe ihtiyacımız var” dedi. Başkan Uysal, kentte; dayanışmayı arttırmak için hiçbir fırsatın kaçırılmaması gerektiğini söyledi.

iftar muratpasa

‘Sevgisizlik tohumu ve zıtlaşmaya karşı’

Yol, kaldırım, park yapmanın yetmeyeceğine vurgu yapan Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal şöyle devam etti; “Bizim dayanışmaya, kardeşliğe, her zamankinden çok sevmeye, sevilmeye, sürekli yan yana, can cana olmaya ihtiyacımız var. Her türlü ayrılık, sevgisizlik tohumuna, zıtlaşmaya karşı, özel günlerimizi; daima beraber kutlamaya gayret etmeliyiz. Çocuklarımızı el ele, barış ve kardeşlik içinde, mutlu bir şekilde büyütebilmeliyiz ki, onlar da çocuklarına öğretebilsin. Herkesi; gelecek yıl da; sevgi ve mutluluk içinde, yine aynı masanın etrafında görmeyi, nice Ramazanlar’da, nice bayramlarda, nice özel günlerde hep beraber olabilmeyi diliyorum.”

 

 

 

 

 

 YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa