Kapat
KEMER’DE BÜYÜK COŞKU
KEMER’DE BÜYÜK COŞKU
Kemer Belediyesi tarafından Cumhuriyet Meydanında  organize edilen “Yeni Yıl” kutlamalarında sahneye çıkan sevilen sanatçı Kıraç sevilen şarkılarını seslendirdi. Gencin ilk ışıkları birlikte Cumhuriyet meydanını dolduran binlerce kişi yakılan odun mangallarında...
1 Ocak 2014 19:25
Font1 Font2 Font3 Font4

Kemer Belediyesi tarafından Cumhuriyet Meydanında  organize edilen “Yeni Yıl” kutlamalarında sahneye çıkan sevilen sanatçı Kıraç sevilen şarkılarını seslendirdi.

Gencin ilk ışıkları birlikte Cumhuriyet meydanını dolduran binlerce kişi yakılan odun mangallarında ısınmaya çalıştı. Yaklaşık 3 bin kişinin izlediği konserde 2 saat sahnede kalan ünlü sanatçı Kıraç, söylediği şarkılarla hayranlarına eğlenceli anlar yaşatırken vatandaşların da yeni yılını kutlamayı ihmal etmedi. Kıraç, yeni yılda herkese huzur, sağlık ve mutluluk diledi.

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, konser öncesi yaptığı konuşmada, İlçe halkının ve gençlerin istediği ve görmek istediği sanatçıları halkla buluşturduğunu söyledi. 2014 Haziran ayında yapılacak olan Altın Nar Kültür ve Sanat festivalinde halkın istediği bir sanatçının katılacağını bildirdi. Ayrıca Başkan Mustafa Gül; 2014 yılının burçlara göre bol kazançlı geçeceğini de sözlerine ekledi. Gül; 2014 yılının başta tüm insanlığa, ülkemize ve Kemerimize huzur getirmesini, başarının sürekli olmasını, sevginin hiç eksik olmamasını, birlik ve beraberlik anlayışımızın daha da pekişmesini diliyorum. Bu düşüncelerle tüm halkımızın yeni yılını kutluyor, herkesi saygıyla ve sevgiyle selamlıyorum”dedi.

kemer-kırac

Başkan Gül; Sanatçı Kıraç’a bir demen çiçek ve bir de plaket takdim etti.

Konserin son dakikalarında Başkan Gül ve Kıraç birlikte geri sayım yaptı. Havai fişekler eşliğinde İlçe halkı yeni yıla merhaba dedi.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa