Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Kemer’de Ramazan coşkusu
Kemer’de Ramazan coşkusu
Kemer’de Ramazan coşkusu Kemer Belediyesi, ilçenin 6 ayrı noktasında kurduğu merkezlerde Ramazan ayı boyunca iftar verecek. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ve eşi Neşe Gül,  her gün ayrı bir mahalledeki...
7 Haziran 2017 14:41
Font1 Font2 Font3 Font4

Kemer’de Ramazan coşkusu

Kemer Belediyesi, ilçenin 6 ayrı noktasında kurduğu merkezlerde Ramazan ayı boyunca iftar verecek. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ve eşi Neşe Gül,  her gün ayrı bir mahalledeki iftara katılarak hemşerileri ile birlikte oruç açıyor.

 

Kemer Belediyesi’nin Beldibi Sahil Cami bahçesi, Göynük Hizmet Binası arkası, Kuzdere Hacı Mehmet Saygın İlkokulu bahçesi, Arslanbucak Kemer Otogarı arkası, Çamyuva Merkez Cami bahçesi ve Tekirova Merkez Cami bahçesinde kurduğu iftar merkezlerine konuk olan binlerce Kemerli hep beraber oruç açmanın sevincini ve huzurunu yaşıyor. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, eşi Neşe Gül, başkan yardımcıları ve meclis üyeleri de bu iftar sofralarında hemşerilerinin sevincine ortak oluyor.

 2 001

GÜL ÇİFTİ HALKLA İÇ İÇE

Başkan Gül ve Eşi Neşe Gül, Ramazan ayı başladığından bu yana her gün ayrı bir iftar noktasına giderek vatandaşlara yemek servisi yaptı. Yemek kuyruğu tamamen bitinceye kadar servise devam eden Gül çifti, daha sonra binlerce Kemerli ile birlikte orucunu açıyor. Yemek duasının ardından tüm masaları ziyaret eden Başkan Gül ve eşi Neşe Gül, hemşerileri ile sohbetler ediyor.  Gül ve beraberindekilerin halk ile sohbetleri çeşitli noktalarda teravih namazına kadar (bazı günler sahura kadar) devam ediyor.

 1 001 1

“EKMEĞİMİZİ BÖLÜŞÜYORUZ”

Hemşerileri birlikte oruç açmaktan büyük bir mutluluk duyduklarını kaydeden Başkan Gül, “Eşimle birlikte katıldığımız tüm iftarlarda, sağ olsunlar, hemşerilerimizin yoğun ilgisi ile karşılaştık. Onlar bizle birlikte iftar yapmaktan, biz de onlarla birlikte iftar yapmaktan büyük bir keyif alıyoruz. İftar davetlerindeki sloganımız ‘ekmeğimizi bölüşmeye bekliyoruz’ oluyor. İftar noktalarında tam anlamıyla ekmeğimizi bölüşmenin huzurunu yaşıyoruz. Tüm hemşerilerimize iftarlarımıza katılımları için teşekkür ederken onlara bir kez daha hayırlı ramazanlar diliyorum” dedi.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa