Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Kemerlilerin Akvaryum keyfi
Kemerlilerin Akvaryum keyfi
Kemerlilerin Akvaryum keyfi Kemer Belediyesi’nin düzenlediği Antalya Akvaryum gezisine katılan 350 Kemerli, sualtı dünyasına bir yolculuk yapma fırsatı buldu. Etkinliğin 25 Mart’a kadar devam edeceğini kaydeden Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül,...
16 Mart 2019 22:38
Font1 Font2 Font3 Font4

Kemerlilerin Akvaryum keyfi

Kemer Belediyesi’nin düzenlediği Antalya Akvaryum gezisine katılan 350 Kemerli, sualtı dünyasına bir yolculuk yapma fırsatı buldu. Etkinliğin 25 Mart’a kadar devam edeceğini kaydeden Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, geziye katılan tüm hemşehrilerine teşekkür etti.

Kemer Belediyesi tarafından 16-25 Mart tarihleri arasında düzenlenen Antalya Akvaryum gezileri başladı. Etkinliğin ilk gününde; Arslanbucak, Kuzdere, Tekirova, Çamyuva, Göynük ve Beldibi mahalleleri ile Kemer Belediyesi hizmet binası önünden kalkan servis araçlarıyla Antalya Akvaryuma getirilen her yaştan 350 Kemerli, keyifli bir hafta sonu geçirme fırsatı buldu.

EĞLENİRKEN ÖĞRENİYORLAR

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “Bir kültür hizmeti olarak düzenlediğimiz Antalya Akvaryum gezimize katılan ve bundan sonra katılacak olan tüm hemşehrilerime teşekkür ediyor ve iyi eğlenceler diliyorum. Gezilerimizinözellikle öğrencilerimiz için yararlı olacağına inanıyorum Çünkü hem eğlenirken hem de su altı dünyasını keşfetme fırsatı buluyorlar” dedi.

KEMERLİLERDEN TEŞEKKÜR

Ulaşımın ve giriş ücretlerinin Kemer Belediyesi tarafından karşılandığı organizasyonda gönüllerince eğlendiklerini kaydeden Kemerliler, Başkan Mustafa Gül’e ve gezide emeği geçen tüm personele teşekkür ettiler. Akvaryum gezileri 25 Mart’a kadar devam edecek. Geziye katılmak isteyen Kemerli vatandaşlar, 4440297 numaralı telefondan kayıt yaptırabiliyorlar.
— 

Image
http://www.antalya-kemer.bel.tr/


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa