Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Kepez’den 6 semt spor sahası
Kepez’den 6 semt spor sahası
Kepez’den 6 semt spor sahası… Kepez Belediyesi, gençlere, çocuklara ve spora değer verdiği bir yatırım olan ve geçtiğimiz yıl 5 ayrı mahallede açtığı semt spor sahalarının sayısını artırıyor. Kepez Belediye...
23 Şubat 2017 21:53
Font1 Font2 Font3 Font4

Kepez’den 6 semt spor sahası… Kepez Belediyesi, gençlere, çocuklara ve spora değer verdiği bir yatırım olan ve geçtiğimiz yıl 5 ayrı mahallede açtığı semt spor sahalarının sayısını artırıyor.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün çocuklara armağanı olan ve içerisinde sentetik çim futbol ile basketbol, voleybol sahalarının olduğu semt spor sahaları 6 mahalleye daha inşa edilecek.

Kepez’den 6 semt spor sahası

Geçtiğimiz yıl 5 ayrı bölgede hizmete giren semt spor sahaları, bu yıl Atatürk, Ünsal, Altınova Düden, Duacı, Karşıyaka ve Çamlıbel mahallelerine yapılacak. Projeleri tamamlanan ve ihale hazırlığı devam eden tesislerin yapımına bu yıl içerisinde başlanılacak.

Sentetik çim futbol sahası

Sentetik çim futbol sahası 24×42, basketbol ve voleybol sahaları ise 50 m2 boyutlarında olacak. Tesiste soyunma odası, wc ile bir sosyal tesis yer alacak.
Semt spor sahaları, açık hava spor aletleri ve yürüyüş parkuruyla da mahalle sakinlerinin de spor yapabileceği bir mekan olacak. Ağaç fidanlarının dikileceği semt spor alanında, banklar, ahşap oturma masaları ile çocuk oyun mobilyaları da bulunacak.

 “Çocukları ve gençleri önemsiyoruz”

Gençlere, çocuklara ve spora yatırım yapmaya önem veren bir belediye olduklarını aktaran Başkan Hakan Tütüncü, “Biz en çok gençlerimizin, çocuklarımızın geleceğe güvenle taşınmasına yönelik çalışmaları sürdürüyor ve bu noktada çok önemli eserlere imza atıyoruz. Bu tesislerle çocuklarımıza, gençlerimize mahallelerinde modern tesislerde spor yapabilme imkanı oluşturuyoruz.” açıklamasını yaptı.

Başkan Hakan Tütüncü’nün çocuklara ve gençlere armağanı olan semt spor sahaları geçtiğimiz yıl Ayanoğlu, Gazi, Fatih, Odabaşı ve Kızıllı mahallelerine inşa edilmiştiYORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa