Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Kepez’den canlı yayında ihale 
Kepez’den canlı yayında ihale 
Kepez Belediyesi tarihinde bir ilk. İlçeyi alternatif turizm merkezi haline getirecek Kepez Park Orman Projesi’nin ihalesi, şeffaf bir ortamda yapılması için bir yerel televizyon kanalı, belediye internet sayfası ve sosyal...
25 Kasım 2015 13:24
Font1 Font2 Font3 Font4

Kepez Belediyesi tarihinde bir ilk. İlçeyi alternatif turizm merkezi haline getirecek Kepez Park Orman Projesi’nin ihalesi, şeffaf bir ortamda yapılması için bir yerel televizyon kanalı, belediye internet sayfası ve sosyal medyadan canlı yayınlanacak.

Kepez Belediyesi tarafından hazırlanan proje kapsamında inşaatın yaptırılması ve 25 yıl süre ile kiraya verilmesi (kira karşılığı yapım) ihalesi 26 Kasım Perşembe günü saat 14.00’de Encümen toplantı salonunda yapılacak.
Açık ihale (2886 Sayılı Devlet İhale Kanunu 35 a maddesine göre) bir yerel televizyon kanalından, belediye internet sayfası ve sosyal medyadan canlı yayınlanacak.

Kepezde-bir-ilk-(Canli-yayinda-ihale)_2

Başkan Hakan Tütüncü, ihaleyi neden canlı yayınlamak istediklerini ise şu şekilde açıkladı:
“ İdaremiz açıklığı, şeffaflığı, halka hesap verebilme anlayışını, tüm iş ve işlemlerinde vazgeçilmez bir ilke olarak benimsemiştir. Bugüne kadar bu ilkelerimizden asla taviz vermedik. Kepez Belediyesi tarihinde ilk kez bir kira karşılığı yapım ihalesi yapılacak. Bu nedenle ihalenin şeffaf bir ortamda gerçekleşmesi, halkımızın şeffaf bir ortamda söz konusu ihaleyi takip edebilmesi amacıyla ihaleyi, bir yerel televizyon kanalında, belediyemizin internet sayfasından ve sosyal medyadan canlı olarak yayınlamak istedik.”

Kepezde-bir-ilk-(Canli-yayinda-ihale)_3YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa