Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Kepez’den mahalle mahalle göz taraması
Kepez’den mahalle mahalle göz taraması
Kepez’den mahalle mahalle göz taraması Kepez Belediyesi’nin 2017 Kasım ayında mahallelerde başlattığı ücretsiz göz sağlığı taraması hizmetinden bugüne kadar 60 mahallede 9 bin 945 kişi yararlandı. Sosyal belediyecilikte örnek projelere...
24 Ocak 2019 12:18
Font1 Font2 Font3 Font4

Kepez’den mahalle mahalle göz taraması

Kepez Belediyesi’nin 2017 Kasım ayında mahallelerde başlattığı ücretsiz göz sağlığı taraması hizmetinden bugüne kadar 60 mahallede 9 bin 945 kişi yararlandı.

Sosyal belediyecilikte örnek projelere imza atan Kepez Belediyesi, mahallelerde sürdürdüğü göz sağlığı taramaları ile binlerce kişiye ulaşıyor. Kepez Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü’nün sağlık tırı mahalle mahalle gezerek, vatandaşlara sağlık taraması hizmeti sunuyor. Özellikle şehir merkezinden uzak, köyden mahalleye dönüşen dez avantajlı noktalara ulaştırılan sağlık hizmeti ile vatandaşa erken teşhis ve tedavi için çözüm yolları sunuluyor.

Kepezden mahalle mahalle goz taramasi 4

Kepez Belediyesi’nin 2017 Kasım ayında mahallelerde başlattığı ücretsiz göz sağlığı taraması hizmetinden bugüne kadar 9 bin 945 kişi yararlandı. 60 mahallede gerçekleştirilen ücretsiz göz sağlığı taramalarında bin 637 kişide de göz sağlığı problemi tespit edildi. Salı ve perşembe günleri ilçenin farklı mahallelerinde gerçekleştirilen ücretsiz göz sağlığı taramalarının yanı sıra pazartesi ve çarşamba günleri de Belediye Sağlık Merkezi’nin (BSM) göz polikliniğinde ücretsiz göz muayenesi ve ücretsiz gözlük hizmeti veriliyor.

60 mahallede 9 bin 945 kişiye ulaşıldıYORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa