Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Kepez’den miniklere balon partisi
Kepez’den miniklere balon partisi
Kepez Belediyesi’nin kreşinde eğitim gören minikler, balon partisinde doyasıya eğlendi, gösterileri ilgiyle izledi. Başkan Hakan Tütüncü de çocuklarla birlikte gökyüzüne balon uçurdu. Kepez Belediyesinin, Teomanpaşa Mahallesi’ndeki Nasreddin Hoca Kreş ve...
12 Şubat 2017 18:19
Font1 Font2 Font3 Font4

Kepez Belediyesi’nin kreşinde eğitim gören minikler, balon partisinde doyasıya eğlendi, gösterileri ilgiyle izledi. Başkan Hakan Tütüncü de çocuklarla birlikte gökyüzüne balon uçurdu.

Kepez Belediyesinin, Teomanpaşa Mahallesi’ndeki Nasreddin Hoca Kreş ve Gündüz Bakımevi, eğitim verdiği çocukların eğlenebilmesi ve arkadaşlıklarını pekiştirmesi amacıyla balon partisi düzenledi.

kepez belediyesi balon partisi kreş

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de kreş binasındaki çok amaçlı salonda gerçekleştirilen balon partisine katılarak, çocukların eğlence heyecanına ortak oldu. Başkan Tütüncü,  kreşte eğitim gören kızı Zeynep Hatice Tütüncü ve diğer miniklerin balonla yaptığı gösterileri ilgiyle izledi.

Kepez’den miniklere balon partisi

Minikler,  palyaçoların balonla yaptığı hayvan figürleri ve gösterileriyle doyasıya eğlendi.  Parti, kreş önünde gökyüzüne balon uçurulması ve anı fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.Partiye Başkan Yardımcısı Mustafa Özsoy ile çocukların aileleri de katıldı.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa