Kapat
KEPEZ’E DEV YATIRIM
KEPEZ’E DEV YATIRIM
Kepez Belediye Başkanı ve Ak Parti Kepez Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, kent meydanı, cami külliyesi ve stat projeleriyle Yeni Mahalle ve çevresini önemli bir sosyal yaşam merkezi haline getireceklerini...
21 Şubat 2014 09:55
Font1 Font2 Font3 Font4

Kepez Belediye Başkanı ve Ak Parti Kepez Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, kent meydanı, cami külliyesi ve stat projeleriyle Yeni Mahalle ve çevresini önemli bir sosyal yaşam merkezi haline getireceklerini söyledi.

Başkan Hakan Tütüncü, Gündoğmuş ve Kuzeyyaka mahalleleri arasında bulunan Göksu Caddesi’ni ziyaret ederek, 30 Mart Yerel Seçimleri için esnaftan ve vatandaşlardan destek istedi.
Başkan Tütüncü,  belediye meclis üyeleri adaylarının ve parti çalışanlarının eşlik ettiği cadde ziyaretine, Karatay Bilgin Taksi Durağı ile başladı.

Cami, kent meydanı ve stat
 Sohbet ettiği, çaylarını içtiği taksici esnafına bölgeye yapacakları projelerle ilgili bilgi veren Tütüncü, Yeni Mahalle ve çevresine yönelik stat, kent meydanı ve cami külliyesi projelerinin olduğunu açıkladı.  Tütüncü, önümüzdeki günlerde detaylarını kamuoyuna açıklayacakları bu projelerle bölgenin önemli bir sosyal yaşam merkezi haline geleceğinin altını çizdi.

hakan-tutuncu-kepez

Bölgeye yeni bir okul yapılıyor
Tütüncü, daha sonra caddenin her iki tarafında bulunan tüm işyerini gezdi, esnafa çalışmalarında başarılar diledi. Esnafın isteklerini, temel belediyecilik hizmetleriyle ilgili isteklerini not alan Başkan Tütüncü, mahalle sakinleriyle de sohbet etti. Mahallelilerin, bölgeye yeni bir okul binası ve sağlık tesisi yapılması isteğine Tütüncü şu cevabı verdi: “Bölgedeki Gülgün-Nihat Ömür İlköğretim Okulu’nun bahçesine yeni bir okulun inşası için imar planı tadilatı yaptık. Söz konusu alana ortaokul binası kısa bir süre içerisinde inşa edilecek. Bölgeye sağlık tesisi kazandırmak için de gerekli adımları atacağız.” bilgisini verdi.

Ak otobüsten halkı selamladı
Evlerinin balkonlarından kendisine el sallayan vatandaşları selamlayan Başkan Hakan Tütüncü, Gündoğmuş Mahalle Muhtarı Muhittin Yalman ve Kuzeyyaka Mahalle Muhtarı Binali Güney ile de bir araya geldi.
Ak Parti Kepez Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü,  yaklaşık 4 saat süren ziyaretlerinin ardından seçim otobüsünden, Göksu Caddesi’nde ve Sakarya Bulvarı’ndaki ilçe halkını selamladı. Kepezliler, Tütüncü’ye yoğun bir ilgi gösterdi.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa