Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Kepez’in 6 yıllık serüveni bir sergide
Kepez’in 6 yıllık serüveni bir sergide
Antalya’nın en büyük ilçesi Kepez’in son 6 yıldaki gelişiminin gösterildiği Tarihe Düşülen Notlar başlıklı sergi, eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan tarafından açıldı. Antalya’nın nüfus yönünden en büyük...
4 Mayıs 2015 21:35
Font1 Font2 Font3 Font4

Antalya’nın en büyük ilçesi Kepez’in son 6 yıldaki gelişiminin gösterildiği Tarihe Düşülen Notlar başlıklı sergi, eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan tarafından açıldı.

Antalya’nın nüfus yönünden en büyük ilçesi olan Kepez’in son 6 yıldaki gelişim sürecini anlatan Tarihe Düşülen Notlar adlı sergi, eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan tarafından açıldı.

Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü’nün döneminde gerçekleştirilmiş sosyal, kültürel, sanatsal, spor, altyapı ve sağlık gibi alanlardaki projeleri anlatan 53 billboard ve 38 Kepez Vizyon Dergisi kapağı, Özdilek Park AVM girişinde sergilenmeye başladı.

Çocuk orkestrasını dinlediler

Serginin açılışı sırasında mini bir konser veren Kepez Çocuk Orkestrası, alışverişe gelen Antalyalıları mest etti. Açılışa, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Büyükşehir Belediyesi Başkanı Menderes Türel, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer, İlçe Başkanı Yusuf İşeri, AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Sena Nur Çelik ile Gökçen Özdoğan Enç ve Kepez Belediyesi Meclisi üyeleri, çocuk müzisyenlerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Takdire şayan

Sergiyi gezdikten sonra açılış konuşmasını yapan Lütfi Elvan, Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü’yü kutlamak gerektiğini söyledi. Serginin çok anlamlı olduğunu belirten Elvan, “Başkan Tütüncü’nün 6 yıllık sürecinde 7’den 70’e hitap eden projelerini gördük. Gurur duydum, çok duygulandım. Başkanımızın bizi bu kadar iyi temsil etmesi, beni duygulandırdı. Tütüncü’nün yaptıkları sosyal devlet anlayışının yerel anlamda göstergesi. Kepezli çocukların orkestra oluşturması örneği de çok güzel. Başkanımızın hizmetleri gerçekten de takdire şayan. Sporundan sanatına, kültüründen sosyal hayata kadar etkisine tanık olduk. Büyükşehir Belediyesi başkanımızla el ele, kol kola daha birçok başarılı projelere imza atacağına inanıyorum.” diye konuştu.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa