Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Kepez’in okul ve camileri tertemiz
Kepez’in okul ve camileri tertemiz
Kepez Belediyesi tarafından ilçede bulunan cami ve okullar belediye temizlik ekipleri tarafından temizleniyor. Kepez’de bulunan camiler ve okul binaları Kepez Belediyesi ekipleri tarafından düzenli periyotlarla temizleniyor. Yeni eğitim öğretim yılının...
27 Eylül 2015 13:45
Font1 Font2 Font3 Font4

Kepez Belediyesi tarafından ilçede bulunan cami ve okullar belediye temizlik ekipleri tarafından temizleniyor.

Kepez’de bulunan camiler ve okul binaları Kepez Belediyesi ekipleri tarafından düzenli periyotlarla temizleniyor. Yeni eğitim öğretim yılının öncesi özellikle okul binalarında Kepezli öğrencilere pırıl pırıl bir eğitim için kolları sıvayan Kepez Belediyesi temizlik ekipleri, her gün camilerin iç temizliğinin yanı sıra tuvaletleri, şadırvanı ve bahçesinin temizliğini de gerçekleştiriyor.

Kepezin-okul-ve-camileri-tertemiz_4

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez halkının hizmetin en iyisine layık olduklarını ifade ederek; “Kepez’de halkımızın aldığı hizmetin kalitesini arttırmak için çalışıyoruz. Halkımızın daha temiz ortamda ibadet edebilmesi ve öğrencilerimizin tertemiz okullarda eğitim görmesi için temizlik çalışmamıza devam ediyoruz. Belediyemiz bünyesinde oluşturduğumuz ekibimizle, düzenli periyotlarla yaptığımız bu çalışmanın halkımız tarafından da benimsenmesi ve desteklenmesi de bizleri ayrıca sevindiriyor.” dedi.

Kepezin-okul-ve-camileri-tertemiz_3YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa