Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
KIBRIS’A UÇUŞLAR İPTAL EDİLDİ
KIBRIS’A UÇUŞLAR İPTAL EDİLDİ
KIBRIS Ercan Havalimanı ile Gazipaşa- Alanya Havalimanı arasında Caps Travel ile Borajet ortaklığında yapılması planlanan seferler iptal edildi. Havalimanı İşletme Müdürü Cengiz Aşıklı, “İsterlerse havalimanımız her zaman hizmete hazırdır” dedi....
12 Haziran 2015 14:21
Font1 Font2 Font3 Font4

KIBRIS Ercan Havalimanı ile Gazipaşa- Alanya Havalimanı arasında Caps Travel ile Borajet ortaklığında yapılması planlanan seferler iptal edildi. Havalimanı İşletme Müdürü Cengiz Aşıklı, “İsterlerse havalimanımız her zaman hizmete hazırdır” dedi.

11 Haziran’da karşılıklı ilk uçuşların başlaması ve 25 dakika gibi bir sürede Ercan Havalimanı ile Gazipaşa- Alanya Havalimanı arasında gerçekleşmesi beklenen seferler iptal edildi. Caps Travel ile Borajet ortaklığında gerçekleştirilecek seferlerin iptal edilmesiyle ilgili Caps Travel Yönetim Kurulu Üyesi Gülçin Güner, yeterli destek sağlanmaması nedeniyle uçuşların iptal olduğunu söyledi.

Dolar kurundaki hareketlilik ve Antalya’daki uçak sayısının artmasının rebabet etmelerini engellediğini aktaran Gülçin Güner, “Bu dönem için uçuşlarımızı 11, 13, 15 Haziran’da gerçekleşecek 3 seferde bırakacağız. Gerekli destek sağlanmadı. Bu yıl için seferlerimiz bu şekilde olacak. Önümüzdeki yıl gerekli şartların sağlanması durumunda Gazipaşa- Alanya Havalimanı’ndan devam edeceğiz” diye konuştu.
gazipasa-ercan-ucuslari-iptal-oldu_5378_dhaphoto1
Gazipaşa- Alanya Havalimanı İşletme Müdürü Cengiz Aşıklı ise ilerisi için henüz bir şey söylemenin mümkün olmadığını vurgularken, “İsterlerse havalimanımız her zaman hizmete hazırdır” dedi.

gazipasa-ercan-ucuslari-iptal-oldu_5378_dhaphoto2

 YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa