Kapat
KILIÇDAROĞLU YUMRUĞUNU MASAYA VURDU
KILIÇDAROĞLU YUMRUĞUNU MASAYA VURDU
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu adaylık protestosuna sert cevap verdi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kürsüye çıktıktan sonra salonda bulunan bir partili konuşmaya başladı. Salonda bulunan diğer partililer konuşmaya devam...
11 Şubat 2014 15:39
Font1 Font2 Font3 Font4
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu adaylık protestosuna sert cevap verdi
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kürsüye çıktıktan sonra salonda bulunan bir partili konuşmaya başladı. Salonda bulunan diğer partililer konuşmaya devam eden partiliye tepki gösterdi. Kürsüde bulanan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kürsüye eliyle vurarak, “Parti kültürünü benimsemeyen, genel başkanın sözünü kesen derhal burayı terketsin. Dışarı çıkın.”Kılıçdaroğlu kürsüdeki konuşmasına aday belirleme sürecinde yaşanan protestoları da gündeme getirerek devam etti.
sultan yegen
SULTAN YEĞEN’İN ARKASINDA DURDU
Antalya Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen’in aday gösterilmeyerek, CHP Kadın Kolları Başkanı Sultan Yeğen’in aday gösterilmesine tepki gösteren partililere de mesaj gönderdi.Bir gurup Süleyman Evcilmen destekçisi partililinin “Evcilmensiz Muratpaşa CHP’ye seçim kaybettirir ” sözlerine de adeta atıf da bulundu.CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu sözlerine şöyle devam etti:
“Kim ne derse desin bu partide gençlere ve kadınlara yer açacağız daha fazla kadın genç siyasete katılacak. Ben olmazsam CHP olmaz siyasetini ortadan kaldıracağız” 


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa