Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
KIŞ FENA BASTIRDI
KIŞ FENA BASTIRDI
Alanya Belediyesi kar yağışının etkili olduğu Dikmetaş, Söğüt ve Sülüklü yaylalarında kapanan yolları ve yağmur suyu menfezlerini açtı. Alanya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, son günlerde yaylalarda etkili olan...
6 Ocak 2016 22:19
Font1 Font2 Font3 Font4

Alanya Belediyesi kar yağışının etkili olduğu Dikmetaş, Söğüt ve Sülüklü yaylalarında kapanan yolları ve yağmur suyu menfezlerini açtı.

Alanya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, son günlerde yaylalarda etkili olan kar yağışı ve yağmurların ardından kötü hava koşullarına rağmen yollarda incelemelerde bulunarak kapanan menfezleri açtı. Fen İşlerine bağlı ekipler tarafından yürütülen çalışmalarda yoğun kar yağışı ve yağmurların ardından altyapı sorunu yaşanan bölgelere müdahale edildi.

 

KARAPINAR MUHTARI GÜNEŞ, ÇALIŞMALAR İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ

Yaz ayında yapılan alt yapı çalışmaları sayesinde yolların açık olduğunu belirten Karapınar Muhtarı Kadir Güneş, ‘’Alanya Belediyesi geçtiğimiz yaz ayında Karapınar dahil, civar yaylaların yollarında alt yapı çalışması yapmıştı. Biz Karapınar Mahallesi olarak kış aylarında da burada kalıyoruz ve ilk kez yollardan bu kadar rahat ulaşım sağlayabiliyoruz. Ekipler ile bugün yapılan yolları inceledik ve her hangi bir olumsuz durum yok. Tıkanan birkaç menfezi kar ve soğuk havada belediye ekipleri gelerek açtı. Özellikle kış ayında burada yaşayan bir vatandaş olarak ben Belediye Başkanımız Adem Murat Yücel ve ekibine teşekkür ediyorum.’’ dedi.

alanya-kar1

BAŞKAN YÜCEL: “YAZ AYLARINDAKİ ALTYAPI ÇALIŞMALARI OLUMSUZLUKLARI ÖNLEDİ”

Kış aylarında dahi yayla yollarının açık olmasına önem gösterdiklerini belirten Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, ‘’Vatandaşlarımız kış ayında da merkeze uzak mahalle ve yayla yollarını kullanıyor. Sürücülerimizin güvenliği ve rahat ulaşımları için yolları açık tutmak için çalışıyoruz. Yaz aylarında çok sağlam bir altyapıya kavuşturduğumuz yollarda çok sıkıntı yaşanmıyor. Fen İşleri ekiplerimiz yaşanan sorunları çözmek için yağmur, kar demeden kötü hava koşullarına rağmen; çalışmalarını aksatmadan hizmet veriyor.’’ dediYORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa