Kapat
KOMİSYONLAR BELİRLENDİ
KOMİSYONLAR BELİRLENDİ
Akdeniz Belediyeler Birliği’nde turizm, çevre ve plan bütçe komisyonları belirlendi   Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün, Akdeniz Belediyeler Birliği (AKBB) Başkanlığı’na seçilmesinin ardından komisyon toplantısı düzenlendi. Akdeniz Belediyeler Birliği toplantı...
18 Ağustos 2014 17:13
Font1 Font2 Font3 Font4

Akdeniz Belediyeler Birliği’nde turizm, çevre ve plan bütçe komisyonları belirlendi

 

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün, Akdeniz Belediyeler Birliği (AKBB) Başkanlığı’na seçilmesinin ardından komisyon toplantısı düzenlendi.

Akdeniz Belediyeler Birliği toplantı salonunda düzenlenen komisyon toplantısına, Hakan Tütüncü başkanlık etti.

 

Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanı seçildikten sonra Antalya merkez ve birlik üyeleri olarak 45 belediyeyi bizzat ziyaret ettiğini belirten Başkan Tütüncü, “Göreve geldikten sonra yaklaşık 1,5 ayda birçok belediyeyi ziyaret ettim. Daha önce gidilmemiş beldelerde çalışmalar yaptık. Bu ziyaretler, belediyelerin aidiyet duygusunu geliştiriyor.” dedi.

AKBBde-komisyonlar-belirlendi_5

Akdeniz Belediyeler Birliği olarak ilk kez bir turizm komisyonu kurulacağını hatırlatan Başkan Tütüncü, “Turizm komisyonunda birlikte oluşturulacak, analizler belediyelere fikirler verecek. Önerilerle, gelişen ve sürdürülebilir bir turizm gerçekleşecek. Akdeniz çanağı, turizmde hak ettiği payı alacak.” ifadesini kullandı.

 

Konuşmaların ardından turizm, çevre ve plan bütçe komisyonuna ayrı ayrı başkan ve başkan vekili seçimi gerçekleştirildi. Komisyonların çalışma takviminin belirlenmesinin ardından toplantı sona erdi.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa