Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Konyaaltı Belediyesi’nden “gönüllülük” projesi..
Konyaaltı Belediyesi’nden “gönüllülük” projesi..
Konyaaltı Belediyesi’nden “gönüllülük” projesi.. Konyaaltı Belediyesi’nden “gönüllülük” projesi.. Konyaaltı Belediyesi, ‘Kent Gönüllüleri Projesi’ ile kent genelinde bir iyilik hareketi daha başlattı. Farklı meslekten insanlar bu projeyle bir araya geliyor ve...
13 Mart 2017 18:19
Font1 Font2 Font3 Font4

Konyaaltı Belediyesi’nden “gönüllülük” projesi..

Konyaaltı Belediyesi’nden “gönüllülük” projesi.. Konyaaltı Belediyesi, ‘Kent Gönüllüleri Projesi’ ile kent genelinde bir iyilik hareketi daha başlattı. Farklı meslekten insanlar bu projeyle bir araya geliyor ve kendi alanlarında yardım eli uzatıyor.

Konyaaltı Belediyesi, farklı alanlarda uzmanlaşmış insanları, gönüllülük çerçevesinde bir araya getiriyor. Bu kimseler kentin farklı alanlarında farklı uğraş sergileyen insanlara yardım eli uzatıyor. Kimisi meslek öğretiyor, kimisi ise canlılar için en temel olan şeyi, doğru nefes alıp vermeyi…Konyaaltı Belediyesi Kent Gönüllüleri Projesi kapsamında ilk olarak yoga eğitmeni Hüsnü Ünver, Konyaaltı Belediyesi Emekliler Kahvesi’nin üyelerine ‘doğru nefes alma’ teknikleri hakkında bilgi verdi. Uygulamalı olarak gerçekleştirilen derslerde yoga eğitmeni Hüsnü Ünver, doğru nefes almanın inceliklerini anlattı. Emekli vatandaşlar, yoğun ilgi gösterirdi.

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, yeni başlattıkları Kent Gönüllüleri Projesi ile amaçlarının çeşitli meslek gruplarından insanları, vatandaşlarla buluşturmak olduğunu söyledi. Başkan Böcek, “Özellikle, Konyaaltı Belediyesi Emekliler Kahvesi, Konyaaltı Sosyal Hizmetler Merkezi (KONSEM), Kent Meydanı gibi vatandaşların yoğun bulunduğu alanlarda gönüllülük esasına dayalı ücretsiz eğitimler verilecek. Halkımızı bilgilendireceğiz. ” dedi.

Proje kapsamında her pazartesi ve perşembe günleri saat 14.00’te vatandaşlara farklı alanlarda eğitim verilecek.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa