Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Konyaaltı Belediyesi’nden öğrencilere ücretsiz çorba
Konyaaltı Belediyesi’nden öğrencilere ücretsiz çorba
Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Pınarbaşı Mahallesinde hizmete açılan Gençlik Lokalinde ücretsiz çay ve çorba ikram ettiklerini belirterek, öğrencilere ekonomik anlamda destek olduklarını söyledi. Akdeniz Üniversitesi’nin güney sınır komşusu olan...
9 Ocak 2020 19:08
Font1 Font2 Font3 Font4

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Pınarbaşı Mahallesinde hizmete açılan Gençlik Lokalinde ücretsiz çay ve çorba ikram ettiklerini belirterek, öğrencilere ekonomik anlamda destek olduklarını söyledi.
Akdeniz Üniversitesi’nin güney sınır komşusu olan Pınarbaşı Mahallesi’nde hizmet veren Konyaaltı Belediyesi Gençlik Lokali, öğrencilerden büyük ilgi görüyor. 200 kişilik kafeterya ve 100 kişilik bahçe oturma alanıyla toplum 300 kişi kapasiteli Konyaaltı Belediyesi Gençlik Lokalinde, günün her saati ücretsiz çay ve çorba ikram ediliyor.
ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ ÇORBA
Vaktinin çoğunu Konyaaltı Belediyesi Gençlik Lokalinde ders çalışarak geçirdiğini belirten üniversite hazırlık öğrencisi Bilal Salma, ücretsiz çay ve çorba ikramının ekonomik destek olduğunu kaydetti. “Sessiz olması ve diğer imkanlarıyla biz öğrencilerin tercihi” diyen Akdeniz Üniversitesi öğrencisi Merve Cengiz ise özellikle çorba ikramının kendilerini büyük bir külfetten kurtardığını söyledi. Merve Cengiz, öğrencilere böyle bir imkan tanıdığı için Başkan Semih Esen’e teşekkür etti.
Akdeniz Üniversitesi öğrencisi Emre Şen ise “Günde yaklaşık 8 saat ders çalışıyorum. Burada ikram edilen ücretsiz çay ve çorba ile de gün boyu 1 lira dahi harcamadan ders çalışıyorum. Bu biz öğrenciler için çok büyük bir hizmet. Bu anlamda Belediye Başkanı Semih Esen’e teşekkür ediyorum.” dedi.
HER DAİM YANLARINDAYIZ
Akdeniz Üniversitesi’nin yaklaşık 80 bine yakın öğrenci nüfusuyla İlçe sınırları içerisinde eğitim-öğretim yaptığını dile getiren Konyaaltı Belediye Başkan Semih Esen, buradan yola çıkarak öğrencilere destek olmak istediklerini söyledi. Başkan Semih Esen, Konyaaltı Belediyesi Gençlik Lokalinde çay ve çorba ikram ettiklerini belirterek, öğrencilere ekonomik anlamda destek olduklarını kaydetti. Bununla da birlikte öğrencilere ücretsiz internet ağı sağladıklarını ifade eden Başkan Esen, Konyaaltı Belediyesi olarak öğrencilerin her daim yanlarında olduklarını bildirdi.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa