Kapat
KONYAALTI MECLİSİ TOPLANDI
KONYAALTI MECLİSİ TOPLANDI
Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in başkanlığında yılın ilk meclis toplantısı için bir araya gelen Konyaaltı Belediyesi Meclis Üyeleri, “Denetim Komisyonu” üyelerini belirledi. Konyaaltı Belediyesi Meclis Üyeleri, 2014’ün ilk meclis toplantısı...
4 Ocak 2014 00:08
Font1 Font2 Font3 Font4

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in başkanlığında yılın ilk meclis toplantısı için bir araya gelen Konyaaltı Belediyesi Meclis Üyeleri, “Denetim Komisyonu” üyelerini belirledi.

Konyaaltı Belediyesi Meclis Üyeleri, 2014’ün ilk meclis toplantısı için Konyaaltı Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda bir araya geldi. Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in, yeni yılın ülkemize huzur ve barış getirmesi dilekleriyle başlayan meclis toplantısında gündeme dair 12 madde görüşülüp karara bağlandı.

Başkan Böcek’in başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda meclis üyeleri, “Denetim Komisyonu” üyelerini belirlemek için oy kullandı. Gizli oylama usulü yapılan seçim sonucuna göre Cumhuriyet Halk Partisi grubundan Şafat Otuzaltı, Taner Cihantimur ve Ak Parti grubundan Nurettin Ardıç ‘Denetim Kurulu’ üyesi seçildi.

Ayrıca 652. Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde altın kemer sahibi olan Konyaaltı Belediyespor Kulübü’nün güreşçisi İsmail Balaban’ın ödüllendirilmesi ve belediye bünyesinde çalışmakta olan sözleşmeli personele ödenecek ücretin tespiti konuları, Konyaaltı Belediye Meclisi’nce görüşülüp karara bağlandı.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa