Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Konyaaltı Mutlu Çocuk Fuarı açılıyor
Konyaaltı Mutlu Çocuk Fuarı açılıyor
Konyaaltı Belediyesi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Antalya Konyaaltı Mutlu Çocuk Fuarı, 20 Nisan Cuma günü kapılarını açıyor. Yaptığı projelerle Türkiye’de bir çok ilke imza atan Konyaaltı Belediyesi, sosyal çalışmalarıyla...
19 Nisan 2018 13:15
Font1 Font2 Font3 Font4

Konyaaltı Belediyesi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Antalya Konyaaltı Mutlu Çocuk Fuarı, 20 Nisan Cuma günü kapılarını açıyor.

Yaptığı projelerle Türkiye’de bir çok ilke imza atan Konyaaltı Belediyesi, sosyal çalışmalarıyla da örnek oluyor. Konyaaltı Belediyesi, Türkiye’de bir ilk olan 3. Antalya Mutla Çocuk Fuarı için tüm hazırlıklarını tamamladı. Düzenlediği basın toplantısı ile kamuoyunu bilgilendiren Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya Konyaaltı Mutlu Çocuk Fuarında bu yıl 55 firma ve 37 stanttın yer alacağını söyledi.

Başkan Böcek şöyle konuştu, “Türkiye Unisef Türkiye Milli Komitesi’nin de destekçisi olduğu Antalya Konyaaltı Mutlu Çocuk Fuarı’nda masallar ülkesi kahramanları ile canlı masal sayfası içinde tiyatral oyunlar, decathlon, minyatür futbol, basketbol, masa tenisi, badminton ve trambolin, paten, scooter, okçuluk ve dark etkinlikleri yer alacak. Ayrıca çocuk istismarına karşı yaptığı çalışmalarla bilinen Saadet Özkan, Akademisyen Anne Doç. Dr. Saniye Bencik Kangal, Oyuncu Anne Şermin Yaşar ve Ceyda Düvenci gibi bir birinden ünlü isimlerde söyleşileriyle aileleri bilgilendirecekler.”

Başkan Muhittin Böcek, 20 Nisan Cuma günü saat 14.00’te Konyaaltı Belediyesi Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açacak olan Antalya Konyaaltı Mutlu Çocuk Fuarı’na tüm Antalyalıları davet ettiğini bildirdi.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa