Kapat
KONYAALTI’NA SPOR KOMPLEKSİ
KONYAALTI’NA SPOR KOMPLEKSİ
Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, yaklaşık 3 ay gibi kısa bir süre içinde inşaatı tamamlanan Konyaaltı Belediyesi Spor Kompleksi’nde incelemelerde bulundu.  4 adet spor salonu, misafir takım odaları, doping ve...
7 Mayıs 2014 10:00
Font1 Font2 Font3 Font4

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, yaklaşık 3 ay gibi kısa bir süre içinde inşaatı tamamlanan Konyaaltı Belediyesi Spor Kompleksi’nde incelemelerde bulundu.

 4 adet spor salonu, misafir takım odaları, doping ve hakem odalarıyla modern bir tesis olarak hizmet vermeye hazır olan Konyaaltı Belediyesi Spor Kompleksi’ni ilgili birim müdürleriyle birlikte gezen Başkan Böcek, 3 bin kişilik statta son rötuşları yaptı.

Antalya’ya kampa gelen futbol takımlarının da kullanımına sunulabilecek olan Spor Kompleksi’nde isteğe göre lig maçları da oynanabilecek. Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 3 bin kişi kapasiteli stadyum içersinde çok amaçlı spor salonlarının da bulunduğunu söyledi.

15 bin metrekare alana sahip olan Konyaaltı Belediyesi Spor Kompleksi’nin yaklaşık 3 milyon liraya mal olduğunu dile getiren Başkan Böcek, tesisin hizmete açılmasıyla Antalya’ya yeni bir spor kompleksi kazandırmış olacaklarını kaydetti. Muhittin Böcek,19 Mayıs Pazartesi günü yapılacak olan açılış töreni için Antalya’ya gelecek olan Kıraç’ın sevilen şarkılarını hayranları için seslendireceğini söyledi. Böcek, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda bu tesisi gençlere armağan edeceklerini bildirdi.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa