Kapat
KONYAALTI’NDA KURABİYE ŞENLİĞİ
KONYAALTI’NDA KURABİYE ŞENLİĞİ
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Konyaaltı Belediyesi Etüt Merkezi öğrencileri, Kurabiye Şenliği’nde buluştu. 2013-2014 eğitim öğretim yılı başında “Dersleri Destekleme Projesi”ni hayata geçiren Konyaaltı Belediyesi, 400’ün...
24 Nisan 2014 13:26
Font1 Font2 Font3 Font4

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Konyaaltı Belediyesi Etüt Merkezi öğrencileri, Kurabiye Şenliği’nde buluştu.

2013-2014 eğitim öğretim yılı başında “Dersleri Destekleme Projesi”ni hayata geçiren Konyaaltı Belediyesi, 400’ün üzerinde öğrenciye 5 farklı branşta kurs veriyor. Öğrenciler, Matematik, Fen, Sosyal Bilgiler, İngilizce ve Türkçe derslerini içeren etüt merkezinde hem okul derslerine, hem de Liseye Giriş Sınavı’na hazırlanıyor. Yoğun bir ders yılı geçiren öğrenciler, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Konyaaltı Belediyesi tarafından hazırlanan etkinlikle stres attı.

Konyaaltı Belediyesi tarafından düzenlenen Kurabiye Şenliği’nde öğrenciler, kendileri için hazırlanmış kurabiyelere oyun hamurlarıyla bir birinden ilginç figürler yaptı.

konyaalti-kurabiye-senliği

Kurabiyelere şekiller vererek hayal güçlerini de geliştiren öğrenciler gün boyunca çeşitli oyunlarla stres attı. Konyaaltı Belediyesi Etüt Merkezi öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda kendileri için hazırlanan etkinlikler için Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e teşekkür etti.  YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa