Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Köse, “Oyunları 24 Haziran’da bozulacak”
Köse, “Oyunları 24 Haziran’da bozulacak”
Köse, “Oyunları 24 Haziran’da bozulacak” Türkiye’yi dize getiremeyen dış güçlerin, ekonomi üzerinden yeni bir hamle yaptığını belirten AK Parti Milletvekili Köse, bu oyunun da 24 Haziran’da bozulacağını söyledi. AK Parti...
27 Mayıs 2018 16:57
Font1 Font2 Font3 Font4

Köse, “Oyunları 24 Haziran’da bozulacak”

Türkiye’yi dize getiremeyen dış güçlerin, ekonomi üzerinden yeni bir hamle yaptığını belirten AK Parti Milletvekili Köse, bu oyunun da 24 Haziran’da bozulacağını söyledi.

AK Parti MKYK Üyesi ve Antalya Milletvekili Mustafa Köse, Milletvekili Adayı Ercan Mekteplioğlu ile birlikte Korkuteli İlçesinde ziyaretlerde bulundu. Korkuteli Belediye Başkanı Hasan Ali İbran, İlçe Başkanı İlhami Yıldıran, Büyükşehir Meclis Üyesi ve Grup Sözcüsü Bahattin Bayraktar, meclis üyeleri ve parti yöneticilerinin de katıldığı programlarda, engelli ve yaşlı vatandaşlar evlerinde ziyaret edilirken, Yazır, Yeşilyayla ve Yelten Mahallelerinde vatandaşlarla buluştu. Milletvekili Köse’nin son programı, Kutup Yıldızı Derneği’nin Sahur etkinliği oldu.

 

YATIRIMLAR ARTACAK

Vatandaşlarla sohbet eden Milletvekili Mustafa Köse, Türkiye’nin 16 yılda elde ettiği kazanımların kaybedilmemesi gerektiğini söyledi. AK Parti iktidarları döneminde Cumhuriyet tarihinde yapılan yatırımların kat kat fazlasının yapıldığını belirten Köse, “Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile artık yöneticilerin daha hızlı karar alabileceği, bürokratik engellerin azalacağı, yatırımların daha da artacağı bir döneme başlayacak” dedi.

3 001

DEVLETİN KASASINI BOŞALTACAKLAR

Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın koyduğu 2023-2053-2071 hedeflerine ulaşmak için yatırımların devam edeceğini ifade eden Köse, “Muhalefet adaylarına bakıyorsunuz. Biri çıkmış, Kanal İstanbul’u yapmayacağım, 3. Havalimanını, yerli otomobili yapmayacağım diyor. Ancak vaat vermeye gelince bol keseden sallıyorlar. Yok asgari ücret şu olacak, emekli maaşı bu olacak. Yatırım yapmadan, bir şeyler üretmeden bu vaatler nasıl gerçekleşecek. Bunlara kalırsak, bizim 16 yılda doldurduğumuz devletin kasalarını 2 yılda boşaltırlar ve Türkiye’yi yine beş paraya muhtaç hale getirirler” diye konuştu.

 

HER YOLU DENİYORLAR

Ortadoğu’yu yangın yerine çevirdiklerini belirten Milletvekili Köse, Türkiye’yi de bu yangının içine sokmaya çalıştıklarını belirtti. Ülkemizdeki güven, huzur ve mutluluğu bozmak için türlü yollar denediklerini belirten Köse, “ Gezi olaylarında,17-25 Aralık’ta, Kobani olaylarında, 15 Temmuz’da bunu denediler. Ülkemizde güçlü bir iktidar, güçlü bir lider Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmasaydı, bizi de Irak’a, Suriye’ye çevireceklerdi” diye konuştu.

6 001

24 HAZİRAN’DA OYUNU BOZACAĞIZ

İslam’ın son kalesi, dünya mazlumlarının umudu, zalimlerin karşısında dik duran Türkiye’yi dize getirmek için son kozlarını oynadıklarını ifade eden Köse, “Şimdi de ekonomi üzerinden saldırıya geçtiler. Dolarda son günlerdeki suni artış, Türkiye düşmanlarının son oyunudur. Bu son oyunu da 24 Haziran’da bozacağız. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, güçlü bir Türkiye Büyük Millet Meclisi artık hedeflerimize daha hızlı ulaşacağız” şeklinde konuştu.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa