Kapat
Köylere hizmet sözü
Köylere hizmet sözü
Serik’de köylülerle bir araya gelen MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik, “Hizmete gelir gelmez köylerimizin, orman köylümüzün sıkıntılarını tek tek çözeceğiz” dedi.   MHP’liler Serik İlçesinin köylerine adeta çıkarma...
17 Ocak 2014 16:37
Font1 Font2 Font3 Font4

Serik’de köylülerle bir araya gelen MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik, “Hizmete gelir gelmez köylerimizin, orman köylümüzün sıkıntılarını tek tek çözeceğiz” dedi.

 

MHP’liler Serik İlçesinin köylerine adeta çıkarma yaptı. MHP MYK Üyesi Hüseyin Yıldız, MHP Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik, MHP Antalya İl Başkanı Osman Çetin, MHP Antalya İl Yönetimi, MHP Serik Belediye Başkan Adayı Mehmet Habalı, MHP Serik İlçe Başkanı Cüneyt Güzel, Kadriye Belediye Başkanı İsmail Şahin, Çandır Belediye Başkanı Ergüven Yılmaz, Belkıs Belediye Başkanı Remzi Yıldız, Gebiz Belediye Başkanı Cengiz Büyükgebiz ve partililer Serik ilçesinin Töngüçlü, Gebiz, Dorumlar, Abdurahmanlar, Kozağacı, Aşağı Kocayatak köylerini ziyaret etti.

 

Çiftçinin alamadığı 2B arazilerinin seçimden sonra iktidar tarafından satışa çıkartılacağını belirten Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik “Yarın iktidar gelecek diyecek ki sorunları biz çözeriz. Ancak 2011’de 2B’yi ücretsiz olarak seçimden sonra biz vereceğiz dediler. Seçim sonrasında ise yüksek tutarda rayiç bedelleri çıkartılar. Şimdi kimse alamıyor. Alınamayan arazilerde Hazine Bakanlığına devrediliyor.28 Şubattan seçimlerden 1 ay sonrada ihaleye Çıkartacaklar ve satışını gerçekleştirecekler.”dedi.

 

Serik ilçelerine bağlı köylerindeki üreticileri otellerle entegreli hale getireceklerini belirten Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik“ Turizm bölgesinde bulunan oteller ihtiyaçlarını bölgedeki üretici köylerden karşılayacaklar. Bölgedeki bu ticaretin gelişimi içinde 100 metrelik yol yapımını gerçekleştireceğiz.” Şeklinde konuştu.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Başkanı Osman Çetin, konuşmasında “Allah bunların önüne birçok fırsat verdi. Siyasi iktidarlar milletine hizmet verirler ve bir dönem sonrasında giderler. İktidar halkımıza  “Ben okullarda andımızı okutmayacağım” söyleselerdi Türk milletinin 1 tanesi bunlara oy vermezlerdi. Benim bu bayrakla sorunum var deseydi, ben Barzani’yi getireceğim onun elini sıkacağım, bebek katilinin talimatıyla Türkiye’yi yöneteceğim deseydi bu Türk halkının bunlara oy vereceğine inanmıyorum.” dedi.

Serik Belediye Başkanı Mehmet Habalı’ da “AKP hükümeti artık adeta bitmiş kendi derdine düşmüş. Köylüyü halkını unutmuş. Adeta hırsızlıkta yarış yapıyorlar. Sözümün de arkasındayım. Bunun kararını verip bu durumu takdir etmek ve etmemek sizin elinizde.”dedi.

 

 

 

 

 

 YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa