Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
KURTARILAMADI
KURTARILAMADI
Kemer İlçesi’nde tatil yapan Rus uyruklu 65 yaşındaki Liudmila Denisenko, denizde yüzdüğü sırada boğuldu. Sudan çıkarılan Rus tatilciye, vatandaşı olan kadın doktor kalp masajı yaptı, ancak Denisenko hayata döndürülemedi.  ...
17 Haziran 2015 20:30
Font1 Font2 Font3 Font4

Kemer İlçesi’nde tatil yapan Rus uyruklu 65 yaşındaki Liudmila Denisenko, denizde yüzdüğü sırada boğuldu. Sudan çıkarılan Rus tatilciye, vatandaşı olan kadın doktor kalp masajı yaptı, ancak Denisenko hayata döndürülemedi.  

Kemer’de 10 Haziran’dan beri bir otelde yalnız tatil yapan Rus uyruklu Liudmila Denisenko, serinlemek için saat 19.30 sıralarında otelin plajına gitti. Denize girerek yüzen Rus tatilcinin bir süre sonra hareketsiz durduğunu fark eden otelin cankurtaranlar, hemen suya atladı. Çevredekilerin de yardımıyla denizden çıkarılan Liudmila Denisenko için sağlık ekiplerinden yardım istendi.
rus-vatandasi-sahilde-yasamini-yitirdi_4043_dhaphoto3
RUS DOKTOR KALP MASAJI YAPTI

Denisenko’ya ilk müdahaleyi cankurtaranlar yaparken, bu sırada otelde kalan Rus uyruklu başka bir kadın, doktor olduğunu belirterek vatandaşına kalp masajı yaptı. Rus doktora başka bir Rus kadın tatilci de müdahale sırasında yardım etti.
rus-vatandasi-sahilde-yasamini-yitirdi_4043_dhaphoto5
Kısa süre sonra olay yerine gelen 112 sağlık ekipleri Rus tatilciye müdahale etti. Yaklaşık yarım saat süren kalp masajına rağmen Liudmila Denisenko yaşama döndürülemedi. Sağlık ekipleri ve polisin incelemesinin ardından Rus turistin cenazesi otopsi yapılmak üzere Antalya Adli Tıp Kurumu Morgu’na gönderildi.

rus-vatandasi-sahilde-yasamini-yitirdi_4043_dhaphoto1YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa