Kapat
“KUSURA BAKMAYIN BİZ ALACAĞIZ”
“KUSURA BAKMAYIN BİZ ALACAĞIZ”
Büyük Birlik Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Av. Hulusi Kızılkaya seçim çalışmalarını hız kesmeden devam ediyor. Pazar ziyaretleri sırasında AK Parti Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Cihan Bulut ile karşılalan Kızılkaya...
23 Şubat 2014 22:57
Font1 Font2 Font3 Font4

Büyük Birlik Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Av. Hulusi Kızılkaya seçim çalışmalarını hız kesmeden devam ediyor. Pazar ziyaretleri sırasında AK Parti Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Cihan Bulut ile karşılalan Kızılkaya Bulut’a başarılar dilerken, “Büyükşehir’i de ilçeleri de inşallah Büyük Birlik alacak. Artık sizde kusura bakmazsınız” dedi.

Büyük Birlik Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hulusi Kızılkaya seçim çalışmalarına devam ediyor. Ekibiyle birlikte Antalya semt pazarlarını gezen Kızılkaya, “Merhum Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun kurduğu ve bizlere emanet ettiği bu kutsal davaya hizmet etmek bizim en büyük görevimiz. Bugün bizde bu minvalde Antalya Büyükşehir belediye başkan adayı olduk ve seçim çalımlarımıza hız kesmeden ekibimizle birlikte devam ediyor. Pazar gezileri ile vatandaşlarımıza buluşup onların sorunlarını dinliyoruz” dedi.

hulusi kızılkaya

‘Halkın bize gösterdiği ilgiden son derece mutluyuz’ diyen Kızılkaya; “İki gün içinde pazar yerlerinde binlerce kişinin elini sıktık. Birçok vatandaşımızla uzun süren sohbetler ettik. Yaptığımız çalışmalarda bir tek kişi bile bize en küçük tepki göstermediği gibi ‘İyi ki varsınız, iyi ki aday oldunuz, artık bizim de oy verebileceğimiz bir partimiz var. Bugün elimizi değil bedenimizi taşın altına koyuyoruz. Herkes şunu iyi bilmeli ki Büyük Birlik Partisi kadroları en kısa zaman zarfında hem genelde hem de yerelde bu ülkeyi yönetecektir. İşte biz de hiçbir zaman vazgeçmeden, hiçbir zaman şikayet etmeden davamıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Büyük Birlik Partisi öyle alelade bir parti değil, Büyük Birlik Partisi bir dava partisidir. Bizlerde bu anlamda dava adamı olmak için çalışıyoruz. 30 Mart’ta halkımız en büyük cevabı sandıkta verecek bu seçimlerden Büyük Birlik Partisi galip çıkacaktır” dedi.

cihan bulut

AK Parti Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Cihan Bulut ile karşılaşan Kızılkaya Bulut’a başarılar dilerken, “Büyükşehir’i de ilçeleri de inşallah Büyük Birlik alacak. Artık sizde kusura bakmazsınız” dedi.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa