Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
MANAVGAT’TA SAHİL TEMİZLİĞİ
MANAVGAT’TA SAHİL TEMİZLİĞİ
MANAVGAT Belediyesi yaza hazırlık çalışmaları kapsamında Boğaz mevkiindeki sahilde düzenleme ve temizlik çalışması başlattı. Yazın turistlerin ve vatandaşların daha güzel ve temiz bir kumsalda güneşlenip denizden faydalanabilmeleri amacıyla Boğaz mevkiindeki...
10 Mayıs 2015 00:30
Font1 Font2 Font3 Font4

MANAVGAT Belediyesi yaza hazırlık çalışmaları kapsamında Boğaz mevkiindeki sahilde düzenleme ve temizlik çalışması başlattı.

Yazın turistlerin ve vatandaşların daha güzel ve temiz bir kumsalda güneşlenip denizden faydalanabilmeleri amacıyla Boğaz mevkiindeki halk plajında belediye tarafından sahil düzenlemesi ve temizlik çalışması başlatıldı. 5 kilometrelik halk plajında 2 gündür süren çalışmalarda 50 kamyon kum takviyesi yapılarak sahil düzenlendi ve temizlendi.

Belediye Başkanı Şükrü Sözen, dünya turizminde marka olmuş Manavgat’ta sahillerin temizlik ve düzenlenmesine belediye olarak büyük önem verdiklerini belirtti. Başkan Sözen, “Deniz sezonunun açılmasıyla ekiplerimizi seferber ettik. Boğaz sahilimizde kum takviyesi ve temizlik çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürüyoruz. Yaptığımız çalışmayla yerli ve yabancı misafirlerimizin plajlarımızdan en sağlıklı şekilde yararlanmasını sağlamak istiyoruz” dedi.

sahilde-temizlik-calismasi_1001_dhaphoto2YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa