Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
“MAŞALLAH” ARKADAŞINI VURDU
“MAŞALLAH” ARKADAŞINI VURDU
ANTALYA’da Murat S., dün gece tartıştığı ve henüz kimliği belirlenemeyen ‘Maşallah’ lakaplı arkadaşının kurusıkı tabancayla ateş etmesi sonucu koltuk altından yaralandı. Murat S. götürüldüğü hastanede alkolün etkisiyle uyuyakaldığı için saldırganın...
14 Haziran 2015 15:32
Font1 Font2 Font3 Font4

ANTALYA’da Murat S., dün gece tartıştığı ve henüz kimliği belirlenemeyen ‘Maşallah’ lakaplı arkadaşının kurusıkı tabancayla ateş etmesi sonucu koltuk altından yaralandı. Murat S. götürüldüğü hastanede alkolün etkisiyle uyuyakaldığı için saldırganın kimlik bilgilerine ulaşılamadı.

 

Olay, gece yarısı Kışla Mahallesi’nde meydana geldi. Kentte unlu mamuller üzerine işyerleri işleten bir işadamının yeğeni olan Murat S., arkadaşıyla alkol aldıktan sonra tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine arkadaşı yanında taşıdığı kurusıkı tabancayla yakın mesafeden Murat S.’ye ateş etti. Koltuk altından isabet alan Murat S., yaralı halde amcasının sahibi olduğu işyerine gelerek yardım istedi.

İşçilerin haber vermesi üzerine olay yerine polis ve ambulans sevk edildi. Kısa sürede gelen polislerin de yardımıyla Murat S. ambulansla Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü. Aşırı derecede alkollü olan Murat S. acil serviste ifadesi alınamadan uyuyakaldı. Polisin uyanmasını beklediği Murat S.’nin işyeri çalışanlarına kendisini bir arkadaşının vurduğunu söylediği belirtildi. Polis, ‘Maşallah’ lakaplı kişiyi arıyor. Hayati tehlikesi bulunmayan Murat S.’nin hastanedeki tedavisi sürüyor.

 

arkadasi-kurusiki-ile-yaraladi_4150_dhaphoto1 arkadasi-kurusiki-ile-yaraladi_4150_dhaphoto3YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa